Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB S938 5G Blauw
€ 1.151,99
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB S938 5G Blauw
De Samsung Galaxy S-serie staat al jaren bekend als de top van Samsung smartphones. De Samsung Galaxy S25-serie met de Samsung Galaxy S25, S25 Plus en S25 Ultra is daarop geen uitzondering. De Samsung Galaxy S25 Ultra combineert indrukwekkende specificaties met een strak ontwerp. Zo beschikt het toestel over vier hoogwaardige camera’s, een supersnelle processor speciaal ontwikkeld voor de S25-serie en een schitterend 6.9 inch AMOLED-scherm. Bovendien biedt de smartphone voldoende opslagruimte voor al je apps, foto’s en video’s. Met de stijlvolle Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB S938 Blauw heb je altijd een toestel dat aan al je wensen voldoet.
Er zit geen oplader bij dit product, uiteraard kun je deze er wel bij aanschaffen.
Verzekering van ACTUA
Stel je hebt een nieuwe telefoon maar wat doe je als je telefoon wordt gestolen, beschadigd raakt of niet meer werkt buiten de fabrieksgarantie? Waar vind je een goede, betrouwbare en snelle reparateur? Met onze verzekering nemen wij jou al deze zorgen uit handen. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Blauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy Xcover 7 128GB G556 5G Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Ruggear RG750
Brand
| Merk | Ruggear |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 66.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 24.5 mm |
| Hoogte | 136.5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 4 inch |
| Resolutie | 1136 x 640 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 128GB S931 5G Donkerblauw
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Donkerblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 256GB S931 5G Zilver
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.2 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Zilver |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Blauw
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Blauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|



