Winkel
Dit is waar je door producten in deze winkel kunt bladeren.
Resultaat 313–338 van de 2371 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
SBOX NAPAJANJE 400W
€ 21,99
SKU:
PSU-400-2/R
Brand
| Merk | SBOX |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Gewicht | 0.85 kg |
| Hoogte | 140 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 400 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 1x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 3x |
| CPU aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Load more products
Laden...