Winkel
Dit is waar je door producten in deze winkel kunt bladeren.
Resultaat 1301–1326 van de 2371 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Antec Antec C5 ARGB – TG
€ 137,99
SKU:
66846
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 285 mm |
|---|---|
| Diepte | 469 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 280 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 24 cm |
Gigabyte B760 GAMING X DDR4 GEN5
€ 137,99
SKU:
69347
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Formfactor | ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR4 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | nvt |
MSI PRO B760-P II DDR5
€ 138,99
SKU:
66108
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Formfactor | ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 2x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Asus Prime B840M-A WIFI – DDR5
€ 138,99
SKU:
67420
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 2x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B840 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Ja |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | 802.11ax |
Gigabyte B850M D3HP – DDR5
€ 139,99
SKU:
67366
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 0x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B850 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
ASRock B860M-X WIFI
€ 139,99
SKU:
67512
Brand
| Merk | ASRock |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B860 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1851 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Ja |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | 802.11ax |
Asus PRIME B650M-A II-CSM DDR5
€ 140,99
SKU:
66837
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Spec
| Chipset | B650 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
ASRock B850M Pro RS
€ 140,99
SKU:
67396
Brand
| Merk | ASRock |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B850 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 5.0, SATAIII |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 2 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 2x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Asus Prime B840M-A-CSM
€ 140,99
SKU:
68953
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 2x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B840 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Asus Prime B850M-F
€ 140,99
SKU:
69234
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B850 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Gigabyte B650M D3HP AX
€ 140,99
SKU:
B650M-D3HP-AX
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 2x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B650 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | AM5 |
| Aantal geheugensloten | 4 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 4 |
|---|---|
| Type RGB | RGB en aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Ja |
Netw
| BlueTooth | Ja |
|---|---|
| Netwerk | 2.5 Gbit |
| WiFi | 802.11ax |
Asus Prime B760M-F WIFI
€ 141,99
SKU:
69001
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Disp
| DVI aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DisplayPort aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Spec
| Chipset | B760 |
|---|---|
| Formfactor | Micro-ATX |
| Processor socket | s1700 |
| Aantal geheugensloten | 2 |
| Type geheugen | DDR5 |
| Opslaginterfaces | M.2, PCI Express 4.0, SATA III |
Conn
| Aantal SATA aansluitingen | 2 |
|---|---|
| Type RGB | aRGB |
| Interne USB 2.0 headers | 2x |
| Interne USB 3.0 headers | 1x |
| Interne USB-C headers | Nee |
Netw
| BlueTooth | Nee |
|---|---|
| Netwerk | 1 Gbit |
| WiFi | Niet aanwezig |
Load more products
Laden...