Samsung X-820 Tab S10 Plus 256GB wifi grijs
€ 869,99
Samsung X-820 Tab S10 Plus 256GB wifi grijs
De Samsung X-820 Tab S10 Plus 256GB wifi grijs is een tablet met een schermdiagonaal van 12.4 inch (31.5 cm) en heeft een OLED scherm met een resolutie van 2800 x 1752 pixels. Deze tablet is uitgerust met een MediaTek Dimensity 9300+ processor, die zorgt voor krachtige en betrouwbare prestaties, terwijl het apparaat tevens een verbeterde batterijduur biedt. De Samsung X-820 Tab S10 Plus 256GB wifi grijs heeft 12GB geheugen met een opslagcapaciteit van 256GB.
Tabletverzekering van ACTUA
Stel je hebt een nieuwe tablet maar wat doe je als je tablet wordt gestolen, beschadigd raakt of niet meer werkt buiten de fabrieksgarantie? Waar vind je een goede, betrouwbare en snelle reparateur? Met onze verzekering nemen wij jou al deze zorgen uit handen. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 185.4 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.6 mm |
| Lengte | 285.4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Dimensity 9300+ |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 12.4 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2800 x 1752 pixels |
| Paneel | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android 14 of hoger |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy Tab A11 WiFi 4GB/64GB Grijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 124.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 8 mm |
| Lengte | 211 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 64GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G99 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.7 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1340 x 800 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 15 of hoger |
|---|
Lenovo Tab ZAEH0126SE Grijs
Brand
| Merk | Lenovo |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 154.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Lengte | 235.7 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Ja |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G85 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.1 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 14 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2022) Wi-Fi 128GB Grijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 154.3 mm |
|---|---|
| Dikte | 7 mm |
| Lengte | 244.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Qualcomm |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.4 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2000 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 12 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 128GB Blauw
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 256GB Blauw
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Air 2025 13 WiFi 256GB Paars
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 214.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.1 mm |
| Lengte | 280.6 mm |
| Kleur | Paars |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 13.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2732 x 2048 pixels |
| Paneel | IPS |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Air 2025 13 WiFi 256GB Blauw
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 214.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.1 mm |
| Lengte | 280.6 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 13.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2732 x 2048 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 11 WiFi 512GB Zwart
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 177.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.3 mm |
| Lengte | 249.7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|




