Azza CAZ-240C-ARGB
€ 78,99
Azza CAZ-240C-ARGB
0 op winkel voorraad
8 op online voorraad
Beschrijving
Met een ventilator diameter van 12 cm levert het een maximale luchtstroom van 54 CFM en een luchtdruk van 1,44 mmH2O, ondersteund door een hydraulisch lagersysteem voor duurzame prestaties. Het compacte ontwerp, met afmetingen van 274 mm breed, 52 mm diep en 120 mm hoog, past perfect in diverse behuizingen.
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Azza |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 274 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 27 mm |
| Radiatordiepte | 120 mm |
| Aantal ventilatoren | 2 |
| Radiatorformaat | 240 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM2, AM3, AM4 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
LCAZ-240C-ARGB
Categorie: Waterkoeling



