Lenovo Tab ZAEH0126SE Grijs
€ 169,99
Lenovo Tab ZAEH0126SE Grijs
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Beschrijving
De Lenovo Tab 10,1inch (ZAEH0126SE) is een veelzijdige Android-tablet die kracht, comfort en gebruiksgemak combineert in een slank en modern ontwerp. Deze tablet is ideaal voor dagelijks gebruik, of je nu onderweg bent, thuis ontspant of productief wilt zijn met apps, video’s, games en internet.
Met een ruime 128 GB interne opslag en 4 GB RAM biedt de Lenovo Tab voldoende ruimte en soepel multitasken voor jouw favoriete apps, foto’s, video’s en documenten. De opslag kan bovendien uitgebreid worden met een microSD-kaart, zodat je nog meer media en bestanden kunt meenemen.
Specificaties
Brand
| Merk | Lenovo |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 154.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Lengte | 235.7 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Ja |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Helio G85 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.1 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 14 of hoger |
|---|
Artikelnummer:
ZAEH0126SE
Categorie: Tablets
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy Tab A11 Plus WiFi/5G 6GB/128GB Grijs
€ 289,99
SKU:
14901
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 168.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Lengte | 257.1 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek MT8775 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Apple iPad 2025 11 WiFi 128GB Roze
€ 419,99
SKU:
14652
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 179.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7 mm |
| Lengte | 248.6 mm |
| Kleur | Roze |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A16 Bionic |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 128GB Blauw
€ 659,99
SKU:
14516
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro WiFi + 5G 128GB X356 Groen Enterprise Edition
€ 689,99
SKU:
14717
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 170.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Lengte | 242.9 mm |
| Kleur | Groen |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.4 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.1 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 15 of hoger |
|---|
Apple iPad Air 2025 11 WiFi + 5G 256GB Grijs
€ 969,99
SKU:
14641
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 178.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.1 mm |
| Lengte | 247.6 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 11 WiFi 256GB Zwart
€ 1.119,99
SKU:
14868
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 177.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.3 mm |
| Lengte | 249.7 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 11 WiFi 512GB Zilver
€ 1.379,99
SKU:
14871
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 177.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.3 mm |
| Lengte | 249.7 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2420 x 1668 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 13 WiFi 512GB Zwart
€ 1.779,99
SKU:
14866
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 215.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.1 mm |
| Lengte | 281.6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 13.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2752 x 2064 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
