Cooler Master MasterLiquid 360 Core II
€ 97,99
Cooler Master MasterLiquid 360 Core II
0 op winkel voorraad
191 op online voorraad
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Cooler Master |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 394 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 27,2 mm |
| Radiatordiepte | 119,2 mm |
| Aantal ventilatoren | 3 |
| Radiatorformaat | 360 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
67703
Categorie: Waterkoeling




