Argus FLEX GF-350 Bulk
€ 64,99
Argus FLEX GF-350 Bulk
0 op winkel voorraad
15 op online voorraad
Beschrijving
De Inter-Tech GF-350 BULK is een krachtige 350-Watt voeding voor serveromgevingen. Met zijn 80 Plus Gold-certificering biedt deze unit een hoge energie-efficiëntie. De 20+4-pins ATX-aansluiting en Flex ATX-vorm maken hem geschikt voor diverse serverconfiguratiebehoeften. Deze voeding is ontworpen om stabiele en betrouwbare stroomvoorziening te leveren voor uw server-hardware.
Specificaties
Specs
| psu_specs_kleur | Grijs |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 81.8 mm |
| psu_specs_diepte | 150 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.85 kg |
| psu_specs_hoogte | 40.5 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 350 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_formfactor | Flex ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Artikelnummer:
66348
Categorie: Voedingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech Argus APS-620W
€ 49,99
SKU:
88882118
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 115 - 230 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 620 W |
| psu_specs_certificatie | Geen |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 4x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | Ja |
| psu_stekkers_eps | 1x 4+4 pins EPS, 1x 4 pins ATX |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Eminent EM3908
€ 51,99
SKU:
EM3908
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 160 - 270 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 600 W |
| psu_specs_certificatie | Geen |
| psu_specs_atxversie | 2.30 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte PSU GP-P550B
€ 56,99
SKU:
GP-P550B
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 550 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.31 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-550W
€ 57,99
SKU:
PSAZ-550W
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 165 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.89 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 550 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 2x |
| psu_stekkers_cpu | 0x |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-500W II
€ 58,99
SKU:
88882192
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 14.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.29 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 2.30 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 4x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Chieftec ECO 500W
€ 65,99
SKU:
GPE-500S
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 140 mm |
| psu_specs_diepte | 150 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 500 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 2x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 4x |
| psu_stekkers_cpu | Ja |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 550W
€ 71,99
SKU:
BP010EU
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 150 mm |
| psu_specs_diepte | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Vast |
| psu_specs_maxvermogen | 550 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Bronze |
| psu_specs_atxversie | 3.10 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 1x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 5x |
| psu_stekkers_cpu | 1x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza 850W Zwart
€ 128,99
SKU:
PSAZ-850G-3.0
Specs
| psu_specs_kleur | Zwart |
|---|---|
| psu_specs_ventilator | 12.00 cm |
| psu_specs_ingangsspanning | 100 - 240 V |
| psu_specs_breedte | 160 mm |
| psu_specs_diepte | 150 mm |
| psu_specs_gewicht | 2.68 kg |
| psu_specs_hoogte | 86 mm |
| psu_specs_soortbekabeling | Modulair |
| psu_specs_maxvermogen | 850 W |
| psu_specs_certificatie | 80 PLUS Gold |
| psu_specs_atxversie | 2.92 |
| psu_specs_formfactor | ATX |
Stekkers
| psu_stekkers_molex | 3x |
|---|---|
| psu_stekkers_sata | 6x |
| psu_stekkers_cpu | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_eps | 0x |
| psu_stekkers_moedebord | 1x 20+4 pin ATX |



