Gigabyte PSU GP-P550B
€ 55,99
Gigabyte PSU GP-P550B
0 op winkel voorraad
1 op online voorraad
Beschrijving
De Gigabyte GP-P550B PSU is een krachtige en betrouwbare PC-voeding met een continu vermogen van 550 Watt. Met zijn Bronze 80 Plus-certificering, 120 mm-ventilator en diverse voedingsaansluitingen, zoals 2 x 6+2 pins PCI-E en 6 x SATA, is deze niet-modulaire voeding geschikt voor een breed scala aan desktop-computers. Het zwarte design past goed in de meeste computerconfiguraties.
Specificaties
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 550 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.31 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Artikelnummer:
GP-P550B
Categorie: Voedingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech HiPower SP-650
€ 50,99
SKU:
88882111
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-550W
€ 57,99
SKU:
PSAZ-550W
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Gewicht | 0.89 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 550 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 2x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech HiPower SP-750
€ 62,99
SKU:
88882112
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | Geen |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 6x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus BPS-500
€ 63,99
SKU:
88882177
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 1.67 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 500 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Chieftec ECO 500W
€ 65,99
SKU:
GPE-500S
Brand
| Merk | Chieftec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 500 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 4x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus GPS-600
€ 81,99
SKU:
88882181
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | 1.96 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 600 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus TFX-300W
€ 100,99
SKU:
88882144
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | 0.98 kg |
| Hoogte | 65 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 300 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | TFX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 3x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Azza 850W Zwart
€ 128,99
SKU:
PSAZ-850G-3.0
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 2.68 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.92 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |


