Cooler Master I70C
€ 22,99
Cooler Master I70C
0 op winkel voorraad
200 op online voorraad
Specificaties
Specs
| Aantal heatpipes | Niet van toepassing |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Hoofdkleur | Zwart, Zilver |
| AMD ondersteuning | Nee |
| TDP | 100W |
| Type koeling | Luchtkoeler |
Artikelnummer:
65777
Categorie: Luchtkoeling


