Asus GeForce GT 710 2GB GDDR5 EVO Low Profile
€ 72,99
Asus GeForce GT 710 2GB GDDR5 EVO Low Profile
0 op winkel voorraad
11 op online voorraad
Specificaties
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 710 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 39 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x DVI-D |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 1.4b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x D-Sub |
Artikelnummer:
67240
Categorie: GPU
Gerelateerde producten
LogiLink Externe video USB 3.0 (M) –> HDMI (F)
€ 20,99
SKU:
66636
Brand
| Merk | LogiLink |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | nvt |
|---|---|
| Grafische chip | nvt |
| Chipfabrikant | Overig |
| Breedte | Niet gespecificeerd |
| Diepte | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | Niet gespecificeerd |
| Benutte sloten | nvt |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | nvt |
| Benodigde voeding | nvt |
| Benodigde kabel | nvt |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC
€ 382,99
SKU:
V537-002R
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX 5060 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 197 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 2x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 600 W |
| Benodigde kabel | 1x 8 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
PNY RTX A1000 8GB incl. Adapter
€ 521,99
SKU:
67246
Brand
| Merk | PNY |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | RTX A1000 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | Niet gespecificeerd |
| Diepte | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | LP |
| Benutte sloten | 1x |
| Aantal ventilatoren | 1x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 350 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 0x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Asus Prime GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
€ 678,99
SKU:
67811
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 12 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 304 mm |
| Hoogte | 126 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G
€ 715,99
SKU:
67818
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 12 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 282 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC SFF 16G
€ 1.012,99
SKU:
67846
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070Ti |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 304 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G
€ 1.438,99
SKU:
67603
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5080 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 342 mm |
| Hoogte | 142 mm |
| Benutte sloten | 4x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 850 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition
€ 1.553,99
SKU:
67590
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5080 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 72 mm |
| Diepte | 348 mm |
| Hoogte | 146 mm |
| Benutte sloten | 4x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 850 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 2x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |





