Arctic Cooling Liquid Freezer III Pro 420 Zwart
€ 107,99
Arctic Cooling Liquid Freezer III Pro 420 Zwart
0 op winkel voorraad
69 op online voorraad
Beschrijving
De Arctic Cooling Liquid Freezer III Pro 420 (Black) AIO waterkoeler is een krachtig waterkoelingssysteem voor high-end processors. Met zijn 420 mm radiator, drie 140 mm ventilatoren en compatibiliteit met de nieuwste sockets biedt deze koeler uitstekende prestaties en stille werking.
Deze robuuste oplossing is ontworpen voor die-hards die een fraaie pcbuild willen hebben met de beste specs.
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Arctic Cooling |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 458 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 38 mm |
| Radiatordiepte | 138 mm |
| Aantal ventilatoren | 3 |
| Radiatorformaat | 420 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
68976
Categorie: Waterkoeling






