Samsung Galaxy S25 256GB S931 5G Donkerblauw
€ 765,99
Samsung Galaxy S25 256GB S931 5G Donkerblauw
De Samsung Galaxy S-serie staat al jarenlang bekend als het vlaggenschip van Samsung. De nieuwste toevoeging, de Galaxy S25, zet deze traditie voort! Dit model, de opvolger van de Samsung Galaxy S24, biedt topprestaties, zoals drie hoogwaardige camera’s, één van de meest krachtige processoren en een prachtig AMOLED-scherm. Het toestel heeft voldoende opslagruimte voor apps en bestanden, en is perfect voor iedereen die herinneringen in scherpe foto’s en video’s wil vastleggen. Bovendien heeft Samsung natuurlijk weer allerlei handige AI-functies toegevoegd!
Er zit geen oplader bij dit product, uiteraard kun je deze er wel bij aanschaffen.
Verzekering van ACTUA
Stel je hebt een nieuwe telefoon maar wat doe je als je telefoon wordt gestolen, beschadigd raakt of niet meer werkt buiten de fabrieksgarantie? Waar vind je een goede, betrouwbare en snelle reparateur? Met onze verzekering nemen wij jou al deze zorgen uit handen. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Donkerblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy Xcover 7 128GB G556 5G Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A56 5G 128GB A566 Donkergrijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.2 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Fairphone 5 128GB Zwart
Brand
| Merk | Fairphone |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.83 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.6 mm |
| Hoogte | 161.60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.46 inch |
| Resolutie | 1224 x 2770 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Grijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB S938 5G Grijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|



