MSI GeForce RTX5080 16G GAMING TRIO OC 16GB
€ 1.499,99
MSI GeForce RTX5080 16G GAMING TRIO OC 16GB
De NVIDIA RTX 5080 is een sterke grafische kaart uit de next-gen RTX-serie, ontworpen voor gamers en professionals die hoge prestaties eisen. Met geavanceerde architectuur, verbeterde ray tracing-capaciteiten en AI-gestuurde technologieën biedt de RTX 5080 een indrukwekkende grafische ervaring in 4K-resolutie en ondersteunt het realistische visualisaties en vloeiende frame rates. De kaart is uitgerust met een grote hoeveelheid VRAM, wat zorgt voor optimale prestaties in veeleisende toepassingen en games. Vergeleken met zijn voorgangers biedt de RTX 5080 snellere render tijden en efficiënter energieverbruik, waardoor het een uitstekende keuze is voor iedereen die het meeste uit hun gaming- en creatieve instellingen wil halen.
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 140 mm |
| gpu_specs_diepte | 338 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 2.5x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gerelateerde producten
MSI GeForce GT 710 2GD3H LP
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 710 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 19 mm |
| gpu_specs_diepte | 146 mm |
| gpu_specs_hoogte | 69 mm |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | nvt |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 1.4a |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 1x |
MSI GeForce RTX5070 VENTUS 2X OC 12GB
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 126 mm |
| gpu_specs_diepte | 236 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 2.5x |
| gpu_specs_fans | 2x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 650 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Asus Prime GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 304 mm |
| gpu_specs_hoogte | 126 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 750 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS
Brand
| gpu_brand | Gainward |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 133.10 mm |
| gpu_specs_diepte | 331.90 mm |
| gpu_specs_hoogte | 60 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 650 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 329 mm |
| gpu_specs_diepte | 62.50 mm |
| gpu_specs_hoogte | 140 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 750 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 2x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Powercolor Red Devil AMD Radeon RX 6700XT
Brand
| gpu_brand | Powercolor |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | Radeon RX 6700 XT |
| gpu_specs_gpufamilie | AMD |
| gpu_specs_breedte | 130 mm |
| gpu_specs_diepte | 320 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 750 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 8 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 304 mm |
| gpu_specs_hoogte | 126 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 AERO OC SFF 16G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 304 mm |
| gpu_specs_hoogte | 126 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |







