Asus Prime GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
€ 678,99
Asus Prime GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
0 op winkel voorraad
21 op online voorraad
Beschrijving
De NVIDIA RTX 5070 videokaart, die in de GeForce RTX 5000-serie valt, biedt krachtige prestaties met geavanceerde grafische technologieën zoals ray tracing en AI-verbeterde graphics. Met een verbeterde architectuur en hogere kloksnelheden ten opzichte van zijn voorgangers, is de RTX 5070 ontworpen voor gaming in hoge resolutie en veeleisende toepassingen. De kaart ondersteunt ook DLSS (Deep Learning Super Sampling), wat zorgt voor een verbetering van de framerates bij behoud van beeldkwaliteit. Daarnaast beschikt deze kaart over een efficiënte koeling en een verbeterde energie-efficiëntie, waardoor gamers en creatieve professionals een soepele ervaring kunnen verwachten.
Specificaties
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 12 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 304 mm |
| Hoogte | 126 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Artikelnummer:
67811
Categorie: GPU
Gerelateerde producten
LogiLink Externe video USB 3.0 (M) –> HDMI (F)
€ 20,99
SKU:
66636
Brand
| Merk | LogiLink |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | nvt |
|---|---|
| Grafische chip | nvt |
| Chipfabrikant | Overig |
| Breedte | Niet gespecificeerd |
| Diepte | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | Niet gespecificeerd |
| Benutte sloten | nvt |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | nvt |
| Benodigde voeding | nvt |
| Benodigde kabel | nvt |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Inno3D 710 Inno3D GT 2GB
€ 71,99
SKU:
67239
Brand
| Merk | Inno3D |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 710 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 70 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | Niet gespecificeerd |
| Benutte sloten | 1.5x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 1x |
Inno3D Geforce GT 1030 2GB GDDR5 LP
€ 91,99
SKU:
N1030-1SDV-E5BL
Brand
| Merk | Inno3D |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 1030 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 167 mm |
| Hoogte | Niet gespecificeerd |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 300 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x |
| HDMI aansluitingen | 1x |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Asus Nvidia GeForce GT1030-SL-2G-BRK LP
€ 113,99
SKU:
54746
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 2 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce GT 1030 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 69 mm |
| Diepte | 173 mm |
| Hoogte | 69 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 0x |
| Soort koeling | Passief |
| Benodigde voeding | 350 W |
| Benodigde kabel | Geen |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 1x DVI-D |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.0b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte RX 7600 Gaming OC 8G
€ 348,99
SKU:
65124
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | Radeon RX 7600 |
| Chipfabrikant | AMD |
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 287 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 550 W |
| Benodigde kabel | 1x 8 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 2x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 2x HDMI 2.1 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC
€ 382,99
SKU:
V537-002R
Brand
| Merk | MSI |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 8 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX 5060 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 197 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Benutte sloten | 2x |
| Aantal ventilatoren | 2x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 600 W |
| Benodigde kabel | 1x 8 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5070 GAMING OC 12G
€ 718,99
SKU:
67819
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 12 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070 |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 56 mm |
| Diepte | 327 mm |
| Hoogte | 132 mm |
| Benutte sloten | 2.5x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1a |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC SFF 16G
€ 1.012,99
SKU:
67846
Brand
| Merk | Gigabyte |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Geheugen | 16 GB |
|---|---|
| Grafische chip | GeForce RTX5070Ti |
| Chipfabrikant | NVIDIA |
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 304 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Benutte sloten | 3x |
| Aantal ventilatoren | 3x |
| Soort koeling | Actief |
| Benodigde voeding | 750 W |
| Benodigde kabel | 1x 16 pin |
Port
| DisplayPort aansluitingen | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| DVI aansluitingen | 0x |
| HDMI aansluitingen | 1x HDMI 2.1b |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| VGA aansluitingen | 0x |












