Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G
€ 1.438,99
Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G
De NVIDIA RTX 5080 is een sterke grafische kaart uit de next-gen RTX-serie, ontworpen voor gamers en professionals die hoge prestaties eisen. Met geavanceerde architectuur, verbeterde ray tracing-capaciteiten en AI-gestuurde technologieën biedt de RTX 5080 een indrukwekkende grafische ervaring in 4K-resolutie en ondersteunt het realistische visualisaties en vloeiende frame rates. De kaart is uitgerust met een grote hoeveelheid VRAM, wat zorgt voor optimale prestaties in veeleisende toepassingen en games. Vergeleken met zijn voorgangers biedt de RTX 5080 snellere render tijden en efficiënter energieverbruik, waardoor het een uitstekende keuze is voor iedereen die het meeste uit hun gaming- en creatieve instellingen wil halen.
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 70 mm |
| gpu_specs_diepte | 342 mm |
| gpu_specs_hoogte | 142 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gerelateerde producten
LogiLink Externe video USB 3.0 (M) –> HDMI (F)
Brand
| gpu_brand | LogiLink |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | nvt |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | nvt |
| gpu_specs_gpufamilie | Overig |
| gpu_specs_breedte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_diepte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_hoogte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_sloten | nvt |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | nvt |
| gpu_specs_psu | nvt |
| gpu_specs_psuconnector | nvt |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Inno3D Geforce GT 1030 2GB GDDR5 LP
Brand
| gpu_brand | Inno3D |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 1030 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 55 mm |
| gpu_specs_diepte | 167 mm |
| gpu_specs_hoogte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte RX 7600 Gaming OC 8G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Ja |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | Radeon RX 7600 |
| gpu_specs_gpufamilie | AMD |
| gpu_specs_breedte | 115 mm |
| gpu_specs_diepte | 287 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 550 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 8 pin |
Port
| gpu_port_dp | 2x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 2x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
PNY T1000 VCNT1000-SB Low Profile
Brand
| gpu_brand | PNY |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 4 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | T1000 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_diepte | 155 mm |
| gpu_specs_hoogte | LP |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 1x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 4x Mini DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 0x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
PNY RTX A1000 Low Profile
Brand
| gpu_brand | PNY |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | RTX A1000 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_diepte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_hoogte | LP |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 1x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 350 W |
| gpu_specs_psuconnector | Niet gespecificeerd |
Port
| gpu_port_dp | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 0x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
PNY RTX A1000 8GB incl. Adapter
Brand
| gpu_brand | PNY |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | RTX A1000 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_diepte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_hoogte | LP |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 1x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 350 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 4x Mini DisplayPort 1.4a |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 0x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
MSI GeForce RTX5070 VENTUS 2X OC 12GB
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 126 mm |
| gpu_specs_diepte | 236 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 2.5x |
| gpu_specs_fans | 2x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 650 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 OC Edition
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 329 mm |
| gpu_specs_diepte | 62.50 mm |
| gpu_specs_hoogte | 140 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 750 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 2x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |








