Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G
€ 1.438,99
Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G
De NVIDIA RTX 5080 is een sterke grafische kaart uit de next-gen RTX-serie, ontworpen voor gamers en professionals die hoge prestaties eisen. Met geavanceerde architectuur, verbeterde ray tracing-capaciteiten en AI-gestuurde technologieën biedt de RTX 5080 een indrukwekkende grafische ervaring in 4K-resolutie en ondersteunt het realistische visualisaties en vloeiende frame rates. De kaart is uitgerust met een grote hoeveelheid VRAM, wat zorgt voor optimale prestaties in veeleisende toepassingen en games. Vergeleken met zijn voorgangers biedt de RTX 5080 snellere render tijden en efficiënter energieverbruik, waardoor het een uitstekende keuze is voor iedereen die het meeste uit hun gaming- en creatieve instellingen wil halen.
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 70 mm |
| gpu_specs_diepte | 342 mm |
| gpu_specs_hoogte | 142 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gerelateerde producten
LogiLink Externe video USB 3.0 (M) –> HDMI (F)
Brand
| gpu_brand | LogiLink |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | nvt |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | nvt |
| gpu_specs_gpufamilie | Overig |
| gpu_specs_breedte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_diepte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_hoogte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_sloten | nvt |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | nvt |
| gpu_specs_psu | nvt |
| gpu_specs_psuconnector | nvt |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Inno3D GeForce GT 710 2GB Low Profile
Brand
| gpu_brand | Inno3D |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 710 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 70 mm |
| gpu_specs_diepte | 140 mm |
| gpu_specs_hoogte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x DVI-D |
| gpu_port_hdmi | 1x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 1x D-Sub |
Inno3D 710 Inno3D GT 2GB
Brand
| gpu_brand | Inno3D |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 710 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 70 mm |
| gpu_specs_diepte | 140 mm |
| gpu_specs_hoogte | Niet gespecificeerd |
| gpu_specs_sloten | 1.5x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | Geen |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 1x |
Inno3D Geforce GT 1030 2GB GDDR5 LP
Brand
| gpu_brand | Inno3D |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Ja |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 1030 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 40 mm |
| gpu_specs_diepte | 167 mm |
| gpu_specs_hoogte | 55 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | nvt |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.0b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Asus Dual GeForce RTX 3050 OC Edition
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 6 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX 3050 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 120 mm |
| gpu_specs_diepte | 201 mm |
| gpu_specs_hoogte | 37 mm |
| gpu_specs_sloten | 1x |
| gpu_specs_fans | 2x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 550 W |
| gpu_specs_psuconnector | nvt |
Port
| gpu_port_dp | 1x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5070 WINDFORCE OC SFF 12G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 282 mm |
| gpu_specs_hoogte | 110 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 750 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 304 mm |
| gpu_specs_hoogte | 126 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
MSI GeForce RTX5080 16G GAMING TRIO OC 16GB
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 140 mm |
| gpu_specs_diepte | 338 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 2.5x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |








