Antec DF600 Flux
€ 110,99
Antec DF600 Flux
0 op winkel voorraad
26 op online voorraad
Beschrijving
Antec heeft met de DF600 Flux een degelijke behuizing in de markt gezet. Je kunt genoeg uitbreiden maar dient wel met de volgende afmetingen rekening te houden, je videokaart mag niet langer zijn dan 45 cm, en de hoogte van je processorkoeler mag niet hoger zijn dan 17.5 cm. De andere afmetingen worden ook genoemd en doe er wijs aan om deze te controleren.
De moederborden die je in deze Antec heeft met de DF600 Flux kunt monteren zijn ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.
Specificaties
Brand
| case_brand | Antec |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 220 mm |
|---|---|
| Diepte | 467 mm |
| Hoogte | 486 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 45 cm |
| Maximale voedinggrootte | 20.5 cm |
Artikelnummer:
63834
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech IT-5905
€ 60,99
SKU:
88881236
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 410 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech H-606
€ 60,99
SKU:
88881311
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 190 mm |
|---|---|
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 15 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech SM-007 Enforcer
€ 60,99
SKU:
88881354
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 385 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 31 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Noir 130
€ 64,99
SKU:
CSAZ-130
Brand
| case_brand | Azza |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 215 mm |
|---|---|
| Diepte | 404 mm |
| Hoogte | 397 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 30 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Sharkoon Shark Zone C10
€ 74,99
SKU:
4044951016426
Brand
| case_brand | Sharkoon |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 225 mm |
|---|---|
| Diepte | 370 mm |
| Hoogte | 180 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 15 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 31.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Apollo 430 Zwart
€ 74,99
SKU:
CSAZ-430B-DF2
Brand
| case_brand | Azza |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 205 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 37 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-502
€ 83,99
SKU:
88881234
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 340 mm |
|---|---|
| Diepte | 380 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 7 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 19.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | TFX |
Sharkoon MS-Z1000 Black
€ 93,99
SKU:
4044951035090
Brand
| case_brand | Sharkoon |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 362 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 13.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 36 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16 cm |












