Cooler Master MWE Gold 1050 V2 ATX 3.1
€ 140,99
Cooler Master MWE Gold 1050 V2 ATX 3.1
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Beschrijving
De Cooler Master MWE GOLD 1050 V2 is een krachtige en efficiënte ATX 3.1 voeding voor pc-enthusiasten. Met een continu vermogen van 1050 Watt en een 80 Plus Gold-certificaat biedt deze modulaire voeding hoogwaardige prestaties en betrouwbaarheid.
Uitgerust met een 140 mm ventilator, 3 x 6+2 pins PCI-E power, 1 x 12V-2×6 connector en 12 x SATA power connectors, is deze zwarte voeding geschikt voor de meest veeleisende systemen.
Specificaties
Brand
| psu_brand | Cooler Master |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 1050 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 12x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 1x 4+4 pins EPS, 1x 8 pins EPS |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Artikelnummer:
67470
Categorie: Voedingen
Gerelateerde producten
be quiet! System Power 11 450W
€ 62,99
SKU:
BP009EU
Brand
| psu_brand | be quiet! |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 450 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 2.92 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 1x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
be quiet! System Power 11 550W
€ 71,99
SKU:
BP010EU
Brand
| psu_brand | be quiet! |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 550 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 1x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Azza PSAZ-750W
€ 73,99
SKU:
PSAZ-750W
Brand
| psu_brand | Azza |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech BPS-850
€ 77,99
SKU:
88882242
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | 2.32 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 0x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus RGB-750W CM II
€ 80,99
SKU:
88882174
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.56 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.30 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 8x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus GPS-600
€ 81,99
SKU:
88882181
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 160 mm |
| psu_specs_gewicht | 1.96 kg |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 600 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.40 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 1x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Gigabyte P750GM 750W
€ 88,99
SKU:
GP-P750GM
Brand
| psu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Breedte | 150 mm |
| Gewicht | 140 mm |
| psu_specs_gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Semi modulair |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 2.31 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 8x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |
Inter-Tech Argus TFX-300W
€ 100,99
SKU:
88882144
Brand
| psu_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| psu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Grijs |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 85 mm |
| Gewicht | 175 mm |
| psu_specs_gewicht | 0.98 kg |
| Hoogte | 65 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 300 W |
| Certificatie | Niet gespecificeerd |
| ATX versie | Niet gespecificeerd |
| Formfactor | TFX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 3x |
| CPU aansluitingen | Ja |
| EPS aansluitingen | 0x |
| psu_stekkers_moederbord | 1x 20+4 pin ATX |









