MSI GeForce RTX5060 VENTUS 2X OC WHITE 8GB
€ 355,99
MSI GeForce RTX5060 VENTUS 2X OC WHITE 8GB
De RTX 5060 is ontworpen voor 1080p- en lichte 1440p-gaming. In benchmarks toont de kaart een prestatieverbetering van 25–30% ten opzichte van de RTX 4060, vooral dankzij de nieuwe DLSS 4 Multi Frame Generation-technologie. In games zoals Doom: The Dark Ages en Hogwarts Legacy werden frame rates van respectievelijk 200+ en 156+ FPS behaald op 1080p met geoptimaliseerde instellingen. Echter, bij hogere resoluties zoals 1440p en 4K kunnen prestatie-inconsistenties optreden, deels door beperkte VRAM en onvolmaakte stuurprogramma’s.
De NVIDIA GeForce RTX 5060 is een solide keuze voor gamers die op zoek zijn naar uitstekende 1080p-prestaties tegen een betaalbare prijs. Met de ondersteuning voor DLSS 4 en de Blackwell-architectuur biedt de kaart toekomstbestendige technologieën. Echter, voor veeleisende games op hogere resoluties of voor gebruikers die op zoek zijn naar meer VRAM, kunnen de RTX 5060 Ti of andere kaarten met 12 GB of meer VRAM geschikter zijn.
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX 5060 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 41 mm |
| gpu_specs_diepte | 197 mm |
| gpu_specs_hoogte | 120 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 2x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 550 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 8 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gerelateerde producten
Inno3D Geforce GT 1030 2GB GDDR5 LP
Brand
| gpu_brand | Inno3D |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Ja |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 2 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce GT 1030 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 40 mm |
| gpu_specs_diepte | 167 mm |
| gpu_specs_hoogte | 55 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 0x |
| gpu_specs_koeling | Passief |
| gpu_specs_psu | 300 W |
| gpu_specs_psuconnector | nvt |
Port
| gpu_port_dp | 0x |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 1x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.0b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte RX 7600 Gaming OC 8G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Ja |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 8 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | Radeon RX 7600 |
| gpu_specs_gpufamilie | AMD |
| gpu_specs_breedte | 115 mm |
| gpu_specs_diepte | 287 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 550 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 8 pin |
Port
| gpu_port_dp | 2x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 2x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS
Brand
| gpu_brand | Gainward |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5070 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 133.10 mm |
| gpu_specs_diepte | 331.90 mm |
| gpu_specs_hoogte | 60 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 650 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Powercolor Red Devil AMD Radeon RX 6700XT
Brand
| gpu_brand | Powercolor |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 12 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | Radeon RX 6700 XT |
| gpu_specs_gpufamilie | AMD |
| gpu_specs_breedte | 130 mm |
| gpu_specs_diepte | 320 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 3x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 750 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 8 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 1.4 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1 |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 WINDFORCE OC SFF 16G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 50 mm |
| gpu_specs_diepte | 304 mm |
| gpu_specs_hoogte | 126 mm |
| gpu_specs_sloten | 2x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Gigabyte GeForce RTX 5080 GAMING OC 16G
Brand
| gpu_brand | Gigabyte |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 70 mm |
| gpu_specs_diepte | 342 mm |
| gpu_specs_hoogte | 142 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
MSI GeForce RTX5080 16G GAMING TRIO OC 16GB
Brand
| gpu_brand | MSI |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 140 mm |
| gpu_specs_diepte | 338 mm |
| gpu_specs_hoogte | 50 mm |
| gpu_specs_sloten | 2.5x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1b |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 1x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 OC Edition
Brand
| gpu_brand | Asus |
|---|
Direct
| gpu_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| gpu_specs_ram | 16 GB |
|---|---|
| gpu_specs_gpu | GeForce RTX5080 |
| gpu_specs_gpufamilie | NVIDIA |
| gpu_specs_breedte | 72 mm |
| gpu_specs_diepte | 348 mm |
| gpu_specs_hoogte | 146 mm |
| gpu_specs_sloten | 4x |
| gpu_specs_fans | 3x |
| gpu_specs_koeling | Actief |
| gpu_specs_psu | 850 W |
| gpu_specs_psuconnector | 1x 16 pin |
Port
| gpu_port_dp | 3x DisplayPort 2.1 |
|---|---|
| gpu_port_dvi | 0x |
| gpu_port_hdmi | 2x HDMI 2.1b |
| gpu_port_usbc | 0x |
| gpu_port_vga | 0x |





