Apple iPhone 14 Pro 128GB Zwart
€ 890,99
Apple iPhone 14 Pro 128GB Zwart
Leg ongelofelijk veel detail vast met de 48-MP hoofdcamera. Gebruik je iPhone op een heel nieuwe manier met Dynamic Island en het always-on display. De nieuwe veiligheidsfeature Crashdetectie schakelt hulp in wanneer jij dat niet kunt.
Het pro-camerasysteem is meer pro dan ooit
iPhone 14 Pro. Gloednieuwe 48-MP hoofdcamera voor een tot 4x hogere resolutie, en vier zoomopties. In de Filmmodus schiet je nu in 4K HDR met 24 bps, de standaard in de filmindustrie.
Een magische nieuwe manier om je iPhone te gebruiken
Met een 6,1-inch Super Retina XDR-display. Dynamic Island verandert hoe je meldingen en activiteiten ziet. Dankzij het always-on display heb je altijd zicht op je belangrijkste info.
Superkrachtig. Superefficiënt. Pro-snelheid. Proprestaties
A16 Bionic-chip, het meesterbrein achter de 48-MP hoofdcamera, het always-on display en nog veel meer. Ongelofelijk efficiënt, waardoor de batterij de hele dag meegaat.
Ontworpen om lang mee te gaan
Stevig design met Ceramic Shield. Roestvrij staal van chirurgische kwaliteit. Water- en stofbestendig.
5G op iPhone. Ongeëvenaard
Nu kun je op meer plaatsen dan ooit supersnel downloaden, streamen in hoge kwaliteit en intense multiplayer-games spelen met 5G.
Belangrijkste features
• 6,1-inch always-on Super Retina XDR-display met ProMotion
• Dynamic Island, een magische nieuwe manier om je iPhone te gebruiken
• 48-MP hoofdcamera voor tot 4x hogere resolutie
• Filmmodus nu in 4K Dolby Vision tot 30 bps
• Actiemodus voor vloeiende en stabiele handheld video’s
• De essentiĂ«le veiligheidstechnologie Crashdetectie schakelt hulp in wanneer jij dat niet kunt
• Batterij voor een hele dag en tot 23 uur video afspelen
• A16 Bionic, de ultieme smartphone-chip. Supersnel 5G voor mobiele data
• Toonaangevend stevig en waterbestendig design met Ceramic Shield
• iOS 16 biedt nog meer manieren om te personaliseren, te communiceren en te delen
Er zit geen oplader bij dit product, uiteraard kun je deze er wel bij aanschaffen.
Verzekering van ACTUA
Stel je hebt een nieuwe telefoon maar wat doe je als je telefoon wordt gestolen, beschadigd raakt of niet meer werkt buiten de fabrieksgarantie? Waar vind je een goede, betrouwbare en snelle reparateur? Met onze verzekering nemen wij jou al deze zorgen uit handen. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.
Brand
| tel_brand | Apple |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 71.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.85 mm |
| Hoogte | 147.5 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | Apple Lightning |
| Diagonaal | 6.1 inch |
| Resolutie | 2556 x 1179 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy A16 128GB A165 Zwart
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A26 5G 128GB A266 Zwart
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.7 mm |
| Hoogte | 164 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Fairphone 5 128GB Zwart
Brand
| tel_brand | Fairphone |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.83 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.6 mm |
| Hoogte | 161.60 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.46 inch |
| Resolutie | 1224 x 2770 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Apple iPhone 16e 128GB Wit
Brand
| tel_brand | Apple |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 71.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.8 mm |
| Hoogte | 146.7 mm |
| Aansluiting | Wit |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.1 inch |
| Resolutie | 2532 x 1170 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 18 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 128GB S931 5G Donkerblauw
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Aansluiting | Donkerblauw |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Grijs
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Aansluiting | Grijs |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Zwart
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Aansluiting | Zwart |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Blauw
Brand
| tel_brand | Samsung |
|---|
Direct
| tel_direct_pickup | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Aansluiting | Blauw |
| tel_kenmerken_aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|




