be quiet! Pure Rock 3
€ 44,99
be quiet! Pure Rock 3
0 op winkel voorraad
31 op online voorraad
Beschrijving
De be quiet! Pure Rock 3 is een krachtige en fluisterstille luchtkoeler die ontworpen is voor gebruikers die betrouwbare prestaties en lage geluidsniveaus verlangen. Met een koelvermogen tot 190 watt TDP is deze koeler perfect geschikt voor krachtige systemen, of het nu gaat om gaming, contentcreatie of dagelijks gebruik.
Specificaties
Specs
| Aantal heatpipes | 4 |
|---|---|
| Breedte | 124 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Hoogte | 154 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| TDP | 190W |
| Type koeling | Luchtkoeler |
Artikelnummer:
BK039
Categorie: Luchtkoeling






