Inter-Tech X-908 Infini2 Black
€ 167,99
Inter-Tech X-908 Infini2 Black
0 op winkel voorraad
10 op online voorraad
Beschrijving
Inter-Tech heeft met de X-908 Infini2 Black een degelijke behuizing in de markt gezet. Je kunt genoeg uitbreiden maar dient wel met de volgende afmetingen rekening te houden, je videokaart mag niet langer zijn dan 42 cm, en de hoogte van je processorkoeler mag niet hoger zijn dan 16 cm. De andere afmetingen worden ook genoemd en doe er wijs aan om deze te controleren.
De moederborden die je in deze Inter-Tech heeft met de X-908 Infini2 Black kunt monteren zijn ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.
Specificaties
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 510 mm |
| Hoogte | 530 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 42 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Artikelnummer:
88881240
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Thermaltake Chassis Stand Kit for the Tower 300
€ 31,99
SKU:
AC-074-ON1NAN-A1
Brand
| Merk | Thermaltake |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 145 mm |
|---|---|
| Diepte | 266 mm |
| Hoogte | 459 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | nvt |
| USB 2.X-aansluitingen | nvt |
| USB 3.X-aansluitingen | nvt |
| USB-C aansluitingen | nvt |
| Verlichting | nvt |
| Type behuizing | Overig |
| Zijraam | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvt |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | nvt |
| Maximale voedinggrootte | nvt |
Inter-Tech IT-6502 Romea Black
€ 53,99
SKU:
88881336
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 180 mm |
|---|---|
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 29 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech H-606
€ 60,99
SKU:
88881311
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 190 mm |
|---|---|
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 15 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech SM-007 Enforcer
€ 60,99
SKU:
88881354
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 385 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 31 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Prima 360 Zwart
€ 65,99
SKU:
CSAZ-360
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diepte | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | Niet gespecificeerd |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 31 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Antec NX420
€ 67,99
SKU:
0-761345-81046-3
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 221 mm |
|---|---|
| Diepte | 416 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 33 cm |
| Maximale voedinggrootte | 35.5 cm |
Inter-Tech CXC2 Blue light
€ 80,99
SKU:
88881292
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 195 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 33.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Sharkoon TG4M RGB
€ 95,99
SKU:
4044951034840
Brand
| Merk | Sharkoon |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 455 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 37.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |

















