Dell Pro E2725HM Zwart
€ 147,99
Dell Pro E2725HM Zwart
0 op winkel voorraad
10 op online voorraad
Beschrijving
De DELL E Series E2725HM is een 27-inch Full HD-monitor met een resolutie van 1920 x 1080 pixels en een IPS-paneel voor brede kijkhoeken. Met een verversingssnelheid van 100 Hz biedt deze monitor soepele beeldweergave, terwijl de reactietijd van 8 ms vloeiende bewegingen garandeert. Deze monitor is ideaal voor verschillende toepassingen, zoals gaming, productiviteit en multimedia-entertainment.
Specificaties
Brand
| Merk | Dell |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 8 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.3 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 28 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Artikelnummer:
DELL-E2725HM
Categorie: Monitoren
Gerelateerde producten
Philips 1000 series 24E2N1110/00
€ 83,99
SKU:
24E2N1110/00
Brand
| Merk | Philips |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 23.8 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 120 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 4 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 15.6 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Acer R272 G Grijs
€ 88,99
SKU:
UM.HR2EE.G01
Brand
| Merk | Acer |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 120 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | Niet gespecificeerd |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | Geen |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Philips 1000-serie 27E2N1110/00 Zwart
€ 100,99
SKU:
27E2N1110/00
Brand
| Merk | Philips |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 120 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 4 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 15.6 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
BenQ GW2490 Zwart
€ 111,99
SKU:
9H.LLSLJ.LBE
Brand
| Merk | BenQ |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 23.8 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS LCD |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 20 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Acer KA270 Zwart
€ 123,99
SKU:
UM.HX0EE.026
Brand
| Merk | Acer |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 75 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | LCD |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 30 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 0x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 1x |
| Bevat USB Hub | Nee |
HP Omen 27 (780F9E9) Zwart
€ 147,99
SKU:
780F9E9
Brand
| Merk | HP |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 165 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 45 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Nee |
Asus ROG Strix XG32VC Curved Zwart
€ 273,99
SKU:
90LM03S0-B04170
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 31.5 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Ja |
| Refreshrate | 100 Hz |
| Resolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Responstijd | 0.03 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.2 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 45 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 1x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Iiyama ProLite T2755MSC-B1 TOUCH Zwart
€ 499,99
SKU:
T2755MSC-B1
Brand
| Merk | Iiyama |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 27.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Curved scherm | Nee |
| Refreshrate | 60 Hz |
| Resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Responstijd | 5 ms |
| Type paneel | IPS |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 1.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 30 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Nee |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |




