Power Train GC361020B
€ 55,99
Power Train GC361020B
0 op winkel voorraad
54 op online voorraad
Specificaties
Brand
| Merk | Power Train |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 220 mm |
|---|---|
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 408 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 18.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 30 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Artikelnummer:
67641
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech JX-500
€ 52,99
SKU:
88881283
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 240 mm |
|---|---|
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 65 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Mini PC |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 4.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | Niet gespecificeerd |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech C-303 Mirror
€ 64,99
SKU:
88881328
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 34 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Antec NX420
€ 67,99
SKU:
0-761345-81046-3
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 221 mm |
|---|---|
| Diepte | 416 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 33 cm |
| Maximale voedinggrootte | 35.5 cm |
Inter-Tech IT-6865
€ 68,99
SKU:
88881304
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 175 mm |
|---|---|
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 370 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 34 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Azza Apollo 430 Zwart
€ 74,99
SKU:
CSAZ-430B-DF2
Brand
| Merk | Azza |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 205 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 480 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 37 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech X2 Duplex Pro
€ 76,99
SKU:
88881366
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 205 mm |
|---|---|
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 37 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech CXC2 Blue light
€ 80,99
SKU:
88881292
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 195 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 33.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 Airflow Black
€ 95,99
SKU:
BG074
Brand
| Merk | be quiet! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Ja |
|---|
Specs
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 17.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |






