Power Train GC361030B
€ 55,99
Power Train GC361030B
0 op winkel voorraad
57 op online voorraad
Beschrijving
Power Train heeft met de GC361030B een degelijke behuizing in de markt gezet. Je kunt genoeg uitbreiden maar dient wel met de volgende afmetingen rekening te houden, je videokaart mag niet langer zijn dan 42 cm, en de hoogte van je processorkoeler mag niet hoger zijn dan 17.5 cm. De andere afmetingen worden ook genoemd en doe er wijs aan om deze te controleren.
De moederborden die je in deze Power Train GC361030B kunt monteren zijn Micro-ATX, Mini-ITX.
Specificaties
Brand
| Merk | Power Train |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 220 mm |
|---|---|
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 408 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 42 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Artikelnummer:
67642
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Thermaltake Chassis Stand Kit for the Tower 300
€ 31,99
SKU:
AC-074-ON1NAN-A1
Brand
| Merk | Thermaltake |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 145 mm |
|---|---|
| Diepte | 266 mm |
| Hoogte | 459 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | nvt |
| USB 2.X-aansluitingen | nvt |
| USB 3.X-aansluitingen | nvt |
| USB-C aansluitingen | nvt |
| Verlichting | nvt |
| Type behuizing | Overig |
| Zijraam | nvt |
| Maximale koelerhoogte | nvt |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | nvt |
| Maximale voedinggrootte | nvt |
Inter-Tech IT-6521 Straight
€ 42,99
SKU:
88881369
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 355 mm |
| Hoogte | 354 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 12.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 30 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-6502 Romea Black
€ 53,99
SKU:
88881336
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 180 mm |
|---|---|
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 355 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 29 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech H-606
€ 60,99
SKU:
88881311
Brand
| Merk | Inter-Tech |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 190 mm |
|---|---|
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 405 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 15 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Antec VSK3000B-U3/U2
€ 64,99
SKU:
0-761345-92025-4
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 173 mm |
|---|---|
| Diepte | 393 mm |
| Hoogte | 365 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | Niet gespecificeerd |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Antec NX420
€ 67,99
SKU:
0-761345-81046-3
Brand
| Merk | Antec |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 221 mm |
|---|---|
| Diepte | 416 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 33 cm |
| Maximale voedinggrootte | 35.5 cm |
be quiet! Pure Base 501 Airflow White
€ 94,99
SKU:
BG075
Brand
| Merk | be quiet! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 17.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 Airflow Window White
€ 106,99
SKU:
BGW75
Brand
| Merk | be quiet! |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |



