Microsoft Surface Go 2 64GB Zilver
€ 289,99
Microsoft Surface Go 2 64GB Zilver
Surface Go 2 voor zakelijk gebruik
Maak verbinding vanaf waar je maar wilt werken met deze compacte 2-in-1. Deze lichte zakelijke laptop en tablet stelt medewerkers in staat om de klus te klaren met de volledige kracht van Windows 10.
Meer van de Go die je al kent
Een nieuwe generatie van onze lichtste 2-in-1, om je medewerkers verder te helpen. Met de Surface Go 2 kun je sneller multitasken op een groter en helderder scherm in hetzelfde compacte formaat en met gebruik van eSIM klaren werknemers de klus, waar ze ook moeten zijn.
Klaar om het voor elkaar te krijgen
Rust medewerkers uit met een compact en lichtgewicht apparaat, waar ze ook werken. Van klanten winnen met een zakelijke tablet met Pen* tot het controleren van je e-mail op locatie met een makkelijk draagbare laptop: de nieuwe Surface Go 2 is geschikt voor alle taken van je medewerkers.
Ga voor wat je bedrijf nodig heeft
Houd apparaten op locatie veilig met updates via Microsoft Endpoint Manager,* beperk de toegang tot alleen de apps die je klanten of medewerkers nodig hebben en maak bij elke taak gebruik van accessoires op maat.
Alles voor innovatie, iedere generatie opnieuw
Geef medewerkers de juiste tools om te verbinden, samen te werken en hun beste werk te leveren. Neem contact op met een door Microsoft geautoriseerde verkoper voor een prijsopgaaf. Verkopers helpen je ook bij het implementeren en beheren van Surface voor jouw bedrijf.
Surface voor zakelijk gebruik biedt meer waarde voor het bedrijf
Surface-klanten besparen tijd en geld met een gestroomlijnde implementatie, modern apparaatbeheer en ingebouwde, cloudgestuurde beveiliging. Versterk personeel, gegevens en systemen met verbonden ervaringen van Surface en Microsoft 365.
Brand
| Merk | Microsoft |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 175 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.3 mm |
| Lengte | 245 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 64GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Intel Pentium Gold 4425Y |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.5 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1280 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Windows 10 Pro |
|---|
Gerelateerde producten
Apple iPad 2021 Wi-Fi 256GB Zilver
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 174.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.5 mm |
| Lengte | 250.6 mm |
| Kleur | Zilver |
| Oplader meegeleverd | Ja |
Aansl
| Bluetooth | 4.2 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ac |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A13 Bionic |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 3GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.2 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2160 x 1620 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 15 of hoger |
|---|
Apple iPad 2025 11 WiFi 128GB Roze
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 179.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7 mm |
| Lengte | 248.6 mm |
| Kleur | Roze |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A16 Bionic |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 256GB Grijs
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Mini 2024 WiFi 256GB Paars
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 134.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.3 mm |
| Lengte | 195.4 mm |
| Kleur | Paars |
| Oplader meegeleverd | Ja |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple A17 Pro |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 8.3 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2266 x 1488 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
Samsung X-820 Tab S10 Plus 256GB wifi grijs
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 185.4 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.6 mm |
| Lengte | 285.4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Dimensity 9300+ |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 12.4 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2800 x 1752 pixels |
| Paneel | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android 14 of hoger |
|---|
Apple iPad Air 2025 11 WiFi + 5G 256GB Grijs
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 178.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.1 mm |
| Lengte | 247.6 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2360 x 1640 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Air 2025 13 WiFi 256GB Blauw
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 214.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.1 mm |
| Lengte | 280.6 mm |
| Kleur | Blauw |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 13.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2732 x 2048 pixels |
| Paneel | IPS-Liquid Retina |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 18 of hoger |
|---|
Apple iPad Pro 2025 13 WiFi 512GB Zwart
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 215.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.1 mm |
| Lengte | 281.6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 6.0 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11be |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Nee |
Cpu
| Processor | Apple M5 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 13.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2752 x 2064 pixels |
| Paneel | Ultra Retina XDR |
Software
| Besturingssoftware | iPadOS 26 of hoger |
|---|
























