Synology DiskStation DS223j, zonder harde schijven
€ 216,99
Synology DiskStation DS223j, zonder harde schijven
0 op winkel voorraad
15 op online voorraad
Beschrijving
De Synology DS223j is een betaalbare en betrouwbare NAS voor thuisgebruik en kleine kantoren. Met ruimte voor twee harde schijven biedt deze NAS flexibele opslagmogelijkheden, inclusief RAID-configuraties voor extra data-veiligheid. Dankzij het gebruiksvriendelijke Synology DSM-besturingssysteem kun je eenvoudig bestanden beheren, delen en back-uppen. De energiezuinige DS223j biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding, en is ideaal voor gebruikers die hun data willen centraliseren en eenvoudig toegang willen hebben vanaf meerdere apparaten.
Specificaties
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 100 mm |
|---|---|
| Diepte | 225.5 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Artikelnummer:
64604
Categorie: Netwerkopslag
Gerelateerde producten
Ubiquiti UniFi UNAS 2 Wit, zonder harde schijven
€ 216,99
SKU:
68905
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 129 mm |
|---|---|
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 223.7 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheden | Niet gespecificeerd |
|---|
Synology DiskStation DS223, zonder harde schijven
€ 300,99
SKU:
63887
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 108 mm |
|---|---|
| Diepte | 232.7 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 3x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS725+, zonder harde schijven
€ 578,99
SKU:
68887
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 106 mm |
|---|---|
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded R1600 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|
Qnap TS-632X, 4GB ram, zonder harde schijven
€ 838,99
SKU:
68859
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 235 mm |
|---|---|
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 226.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 6x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Annapurna Labs Alpine AL-524 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-664, 8GB ram, zonder harde schijven
€ 964,99
SKU:
68857
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 235 mm |
|---|---|
| Diepte | 226 mm |
| Hoogte | 168 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 6x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|
Synology RackStation RS422+, zonder harde schijven
€ 1.002,99
SKU:
63485
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 478 mm |
|---|---|
| Diepte | 327.5 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded R1600 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology RackStation RS1221+, zonder harde schijven
€ 1.441,99
SKU:
63779
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 482 mm |
|---|---|
| Diepte | 306.6 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 4x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology RackStation RS1221RP+, zonder harde schijven
€ 1.920,99
SKU:
64980
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 482 mm |
|---|---|
| Diepte | 407.5 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 4x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|




