Qnap TS-664, 8GB ram, zonder harde schijven
€ 964,99
Qnap TS-664, 8GB ram, zonder harde schijven
Met de QNAP TS-664-8G haal je een krachtige en veelzijdige NAS-server in huis, ideaal voor zowel veeleisende thuisgebruikers als kleine kantoren. Deze server biedt plaats aan zes harde schijven en ondersteunt diverse RAID-configuraties.
De TS-664 is uitgerust met twee 2.5 Gigabit Ethernet-poorten voor snelle netwerkverbindingen en ondersteunt iSCSI voor geavanceerde opslagtoepassingen. Hiermee is deze NAS uitermate geschikt voor back-ups, mediastreaming en bestandssynchronisatie binnen een netwerk. Kies deze NAS als betrouwbare oplossing voor wie behoefte heeft aan schaalbare opslag en hoge prestaties in een compact formaat.
Deze NAS biedt doorgaans ondersteuning voor energiebeheer en apps via het QTS-besturingssysteem, waarmee gebruikers eenvoudig hun opslag en netwerk kunnen beheren via een intuĂ¯tieve interface.
Dit maakt de TS-664 niet alleen krachtig, maar ook gebruiksvriendelijk en klaar voor de toekomst.
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 235 mm |
|---|---|
| Diepte | 226 mm |
| Hoogte | 168 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 6x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|
Gerelateerde producten
Qnap TS-133, 2GB ram, zonder harde schijf
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 66.1 mm |
|---|---|
| Diepte | 157.6 mm |
| Hoogte | 186 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS223j, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 100 mm |
|---|---|
| Diepte | 225.5 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Ubiquiti UniFi UNAS 2 Wit, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 129 mm |
|---|---|
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 223.7 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheden | Niet gespecificeerd |
|---|
Synology DiskStation DS225+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 108 mm |
|---|---|
| Diepte | 232.2 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron J4125 |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS425+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 199 mm |
|---|---|
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | Intel Celeron J4125 |
| RAID | 0, 1, 4, 5, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-364, 8GB ram, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 150 mm |
|---|---|
| Diepte | 260 mm |
| Hoogte | 142 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 3x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS925+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 199 mm |
|---|---|
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | FTP Server, Wake On Lan |
|---|
Synology RackStation RS422+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 478 mm |
|---|---|
| Diepte | 327.5 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded R1600 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|






