Qnap TS-432X, 4GB ram, zonder harde schijven
€ 735,99
Qnap TS-432X, 4GB ram, zonder harde schijven
0 op winkel voorraad
3 op online voorraad
Beschrijving
QNAP TS-432X-4G. Soort: NAS. Type behuizing: Tower. Apparaatklasse: Home & Home Office. Processorfamilie: Alpine, Processormodel: Alpine AL-524, Frequentie van processor: 2 GHz. Intern geheugen: 4 GB, Intern geheugentype: DDR4. Inclusief besturingssysteem: QNAP QTS
Ontsluit het potentieel van de opslagcapaciteit van 4 schijfhouders en benut de snelheid van 10GbE met de TS-432X! Deze veelzijdige opslagoplossing zorgt voor veilige back-ups, snelle transmissie, ondersteuning voor containertoepassingen en nog veel meer. De TS-432X is kosteneffectief maar krachtig en stroomlijnt de efficiëntie van de workflow zonder uw budget te overschrijden.
Specificaties
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 226.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Annapurna Labs Alpine AL-524 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Artikelnummer:
68858
Categorie: Netwerkopslag
Gerelateerde producten
Qnap TS-433, 4GB ram, zonder harde schijven
€ 483,99
SKU:
68850
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 160 mm |
|---|---|
| Diepte | 219 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS425+, zonder harde schijven
€ 585,99
SKU:
68885
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 199 mm |
|---|---|
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | Intel Celeron J4125 |
| RAID | 0, 1, 4, 5, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-632X, 4GB ram, zonder harde schijven
€ 838,99
SKU:
68859
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 235 mm |
|---|---|
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 226.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 6x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Annapurna Labs Alpine AL-524 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-453E, 8GB ram, zonder harde schijven
€ 865,99
SKU:
68862
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 180 mm |
|---|---|
| Diepte | 235 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron J6412 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology RackStation RS422+, zonder harde schijven
€ 1.002,99
SKU:
63485
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 478 mm |
|---|---|
| Diepte | 327.5 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded R1600 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology RackStation RS822+, zonder harde schijven
€ 1.204,99
SKU:
63486
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 480 mm |
|---|---|
| Diepte | 492.6 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 4x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10 |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation 1825+, zonder harde schijven
€ 1.370,99
SKU:
68899
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 343 mm |
|---|---|
| Diepte | 243 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 4, 5, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology RackStation RS1221RP+, zonder harde schijven
€ 1.920,99
SKU:
64980
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 482 mm |
|---|---|
| Diepte | 407.5 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 4x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|







