Qnap TS-464, 8GB ram, zonder harde schijven
€ 758,99
Qnap TS-464, 8GB ram, zonder harde schijven
0 op winkel voorraad
10 op online voorraad
Beschrijving
Plaats tot 4 harde schijven in de QNAP TS-464 staande NAS en sla tot 66 terabyte aan bestanden op. Je stelt deze QNAP NAS in voor thuis, maar ook als database voor op kantoor.
Door het werkgeheugen van 8 gigabyte kun je verschillende softwareprogramma’s tegelijkertijd draaien. Stel verschillende RAID opstellingen in en wissel tussen het bewaren van bestanden en maken van backups. Zo bewaar je op de TS-464 beelden van je beveiligingscamera’s, maak je backups van je belangrijkste bestanden en stream je films naar je thuisbioscoop. Door de quad core processor doe je dit allemaal zonder haperingen.
Verder sluit je de NAS door de 2 ethernet poorten aan op 2 verschillende servers.
Specificaties
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 226.5 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|
Artikelnummer:
68851
Categorie: Netwerkopslag
Gerelateerde producten
Qnap TS-133, 2GB ram, zonder harde schijf
€ 192,99
SKU:
68852
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 66.1 mm |
|---|---|
| Diepte | 157.6 mm |
| Hoogte | 186 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS223j, zonder harde schijven
€ 216,99
SKU:
64604
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 100 mm |
|---|---|
| Diepte | 225.5 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-233, 2GB ram, zonder harde schijven
€ 252,99
SKU:
68847
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 90.18 mm |
|---|---|
| Diepte | 156.26 mm |
| Hoogte | 188.64 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS223, zonder harde schijven
€ 300,99
SKU:
63887
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 108 mm |
|---|---|
| Diepte | 232.7 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 3x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-216G, zonder harde schijven
€ 313,99
SKU:
68848
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 102 mm |
|---|---|
| Diepte | 220.6 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Wit / Grijs |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | Wake On Lan |
|---|
Synology DiskStation DS225+, zonder harde schijven
€ 393,99
SKU:
68884
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 108 mm |
|---|---|
| Diepte | 232.2 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron J4125 |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-433, 4GB ram, zonder harde schijven
€ 483,99
SKU:
68850
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 160 mm |
|---|---|
| Diepte | 219 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS725+, zonder harde schijven
€ 578,99
SKU:
68887
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 106 mm |
|---|---|
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded R1600 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|






