Qnap TS-133, 2GB ram, zonder harde schijf
€ 192,99
Qnap TS-133, 2GB ram, zonder harde schijf
Met de QNAP TS-133 heb je een NAS voor thuis, hij is geschikt voor het streamen van je favoriete films, series en muziek.
Met een totale opslagcapaciteit van 18 terabyte, verdeeld over ruimte voor 1 schijf, heb je genoeg plek voor het bewaren van je bestanden. Zo combineer je bijvoorbeeld je zakelijke documenten met je persoonlijke media en bewaar je ze op één centrale plek. Deze NAS ondersteunt Plex tot op full hd (1.080p), waardoor je altijd een hoge beeldkwaliteit hebt tijdens het streamen van je media.
Gebruik je de NAS met meerdere mensen, bijvoorbeeld met huisgenoten of familieleden? Stel dan IFTTT in, ook wel ‘if this, then that’, zodat je altijd op de hoogte bent wanneer iemand iets op de NAS uploadt. Daarnaast is de NAS geschikt voor gebruik met Apple, Windows en Android. Zo maakt het niet uit welk soort apparaat je hebt, de NAS werkt altijd samen.
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 66.1 mm |
|---|---|
| Diepte | 157.6 mm |
| Hoogte | 186 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Gerelateerde producten
Synology DiskStation DS124, zonder harde schijf
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 71 mm |
|---|---|
| Diepte | 224 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheden | Wake On Lan |
|---|
Ubiquiti UniFi UNAS 2 Zwart, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 129 mm |
|---|---|
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 223.7 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheden | Niet gespecificeerd |
|---|
Ubiquiti UniFi UNAS 2 Wit, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 129 mm |
|---|---|
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 223.7 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheden | Niet gespecificeerd |
|---|
Qnap TS-233, 2GB ram, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 90.18 mm |
|---|---|
| Diepte | 156.26 mm |
| Hoogte | 188.64 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS725+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 106 mm |
|---|---|
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded R1600 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|
Qnap TS-464, 8GB ram, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 226.5 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|
Synology RackStation RS822+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 480 mm |
|---|---|
| Diepte | 492.6 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 4x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10 |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology RackStation RS1221+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 482 mm |
|---|---|
| Diepte | 306.6 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 4x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|







