Qnap TS-264-8G, geen harde schijven
€ 562,99
Qnap TS-264-8G, geen harde schijven
Bewaar eenvoudig al je zakelijke bestanden en creëer een kleine server op de QNAP TS-264-8G NAS.
Deze NAS is geschikt voor het plaatsen van 2 3,5 inch harde schijven, maar biedt ook ruimte voor 2 M.2 SSD’s. Hiermee creĂ«er je een extra snel cachegeheugen en laad je veelgebruikte bestanden sneller. Door de 4 sloten is deze NAS geschikt voor simpele RAID-opstellingen. Maak bijvoorbeeld één grote opslagruimte aan via JBOD of maak back-ups van je bestanden in RAID-1. Tijd om een film te kijken? Geniet dan van extra scherpe beelden door de 4K ondersteuning van Plex. Zo heb je ook via de NAS het genot van bioscoopkwaliteit op je apparaat.
Daarnaast voert de NAS veel taken tegelijkertijd uit door de 2.9 GHz quadcore processor en 8 gigabyte aan RAM. Zo werk je met een aantal collega’s tegelijkertijd op dezelfde server, zonder dat deze taken vertraagt. Met de 2,5 GbE ethernetpoorten verbind je 2 verschillende servers op de NAS, met een snelle en stabiele internetverbinding. Handig wanneer je meteen aan de slag wilt gaan.
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 105 mm |
|---|---|
| Diepte | 226 mm |
| Hoogte | 168 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Gerelateerde producten
Ubiquiti UniFi UNAS 2 Zwart, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 129 mm |
|---|---|
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 223.7 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheiden | Niet gespecificeerd |
|---|
Ubiquiti UniFi UNAS 2 Wit, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 129 mm |
|---|---|
| Diepte | 135 mm |
| Hoogte | 223.7 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheiden | Niet gespecificeerd |
|---|
Synology DiskStation DS225+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 108 mm |
|---|---|
| Diepte | 232.2 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron J4125 |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-433, 4GB ram, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 160 mm |
|---|---|
| Diepte | 219 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps, 1x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-464, 8GB ram, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 226.5 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron N5095 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan |
|---|
Ubiquiti UniFi UNAS Pro 8, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 442.4 mm |
|---|---|
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 87.4 mm |
| Hoofdkleur | Grijs |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 1 x 10 Gigabit (RJ-45), 2 x 10 Gigabit (SFP+) |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A57 variant |
| RAID | nvt |
Opties
| Mogelijkheiden | nvt |
|---|
Synology DiskStation DS1525+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 230 mm |
|---|---|
| Diepte | 223 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 5x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | Wake On Lan |
|---|
Synology RackStation RS1221RP+, zonder harde schijven
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 482 mm |
|---|---|
| Diepte | 407.5 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 4x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheiden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|






