Qnap TS-453E, 8GB ram, zonder harde schijven
€ 865,99
Qnap TS-453E, 8GB ram, zonder harde schijven
0 op winkel voorraad
3 op online voorraad
Beschrijving
De TS-453E beschikt over 2.5GbE-connectiviteit, 8 GB RAM en M.2-sleuven voor NVMe SSD-caching om topprestaties te leveren voor toepassingen zoals bewakingssystemen, virtuele machines, bestandsservers of back-upservers. QNAP zal beschikbaarheid en ondersteuning op lange termijn bieden voor de TS-453E, wat een geweldige keuze vormt voor bedrijven die behoefte hebben aan gelijkaardige NAS-modellen die op meerdere locaties worden geĂ¯mplementeerd.
Specificaties
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 180 mm |
|---|---|
| Diepte | 235 mm |
| Hoogte | 177 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 2.0 type-A, 2x USB 3.2 (Gen2, 10Gb/s) type-A |
| Processor | Intel Celeron J6412 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Artikelnummer:
68862
Categorie: Netwerkopslag
Gerelateerde producten
Synology DiskStation DS124, zonder harde schijf
€ 168,99
SKU:
64761
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 71 mm |
|---|---|
| Diepte | 224 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | Niet gespecificeerd |
Opties
| Mogelijkheden | Wake On Lan |
|---|
Qnap TS-133, 2GB ram, zonder harde schijf
€ 192,99
SKU:
68852
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 66.1 mm |
|---|---|
| Diepte | 157.6 mm |
| Hoogte | 186 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 1x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 1x USB 2.0 type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A55 variant |
| RAID | JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS223, zonder harde schijven
€ 241,99
SKU:
DS223J
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 100 mm |
|---|---|
| Diepte | 225.5 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation DS223, zonder harde schijven
€ 300,99
SKU:
63887
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 108 mm |
|---|---|
| Diepte | 232.7 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 2x |
| Netwerkaansluiting | 1x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 3x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Realtek RTD1619B |
| RAID | 0, 1, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Qnap TS-432X, 4GB ram, zonder harde schijven
€ 735,99
SKU:
68858
Brand
| Merk | Qnap |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 170 mm |
|---|---|
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 226.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | Annapurna Labs Alpine AL-524 |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Ubiquiti UniFi UNAS Pro 8, zonder harde schijven
€ 865,99
SKU:
68907
Brand
| Merk | Ubiquiti |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 442.4 mm |
|---|---|
| Diepte | 480 mm |
| Hoogte | 87.4 mm |
| Hoofdkleur | Grijs |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 1 x 10 Gigabit (RJ-45), 2 x 10 Gigabit (SFP+) |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | ARM Cortex A57 variant |
| RAID | nvt |
Opties
| Mogelijkheden | nvt |
|---|
Synology RackStation RS822+, zonder harde schijven
€ 1.204,99
SKU:
63486
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 480 mm |
|---|---|
| Diepte | 492.6 mm |
| Hoogte | 44 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600 |
|---|---|
| Aantal bays | 4x |
| Netwerkaansluiting | 4x Ethernet 1Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 5, 6, 10 |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|
Synology DiskStation 1825+, zonder harde schijven
€ 1.370,99
SKU:
68899
Brand
| Merk | Synology |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenm
| Breedte | 343 mm |
|---|---|
| Diepte | 243 mm |
| Hoogte | 166 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aansluitingen intern | SATA-600, M.2 |
|---|---|
| Aantal bays | 8x |
| Netwerkaansluiting | 2x Ethernet 2.5Gbps |
| Inclusief opslag | Nee |
| Externe aansluitingen | 2x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-A, 1x USB 3.2 (Gen1, 5Gb/s) type-C |
| Processor | AMD Ryzen Embedded V1500B |
| RAID | 0, 1, 4, 5, JBOD |
Opties
| Mogelijkheden | DLNA, FTP Server, Netwerk videorecorder, Wake On Lan, Web server |
|---|







