Samsung Galaxy S25 128GB S931 5G Donkerblauw
€ 715,99
Samsung Galaxy S25 128GB S931 5G Donkerblauw
De Samsung Galaxy S-serie staat al jarenlang bekend als het vlaggenschip van Samsung. De nieuwste toevoeging, de Galaxy S25, zet deze traditie voort! Dit model, de opvolger van de Samsung Galaxy S24, biedt topprestaties, zoals drie hoogwaardige camera’s, één van de meest krachtige processoren en een prachtig AMOLED-scherm. Het toestel heeft voldoende opslagruimte voor apps en bestanden, en is perfect voor iedereen die herinneringen in scherpe foto’s en video’s wil vastleggen. Bovendien heeft Samsung natuurlijk weer allerlei handige AI-functies toegevoegd!
Verbreed je blik met het 6.3 inch OLED scherm met een resolutie van 2340 x 1080 pixels.
Deze smartphone ligt prettig in de hand en heeft een lekker strak design.
Er zit geen oplader bij dit product, uiteraard kun je deze er wel bij aanschaffen.
Verzekering van ACTUA
Stel je hebt een nieuwe telefoon maar wat doe je als je telefoon wordt gestolen, beschadigd raakt of niet meer werkt buiten de fabrieksgarantie? Waar vind je een goede, betrouwbare en snelle reparateur? Met onze verzekering nemen wij jou al deze zorgen uit handen. Vraag in de winkel naar de voorwaarden.
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Donkerblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy A26 5G 128GB A266 Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.7 mm |
| Hoogte | 164 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung G-556 Xcover 7 128GB zwart Enterprise
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 80.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 2400 x 1080 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy A36 5G 128GB A366 Groen
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 162.9 mm |
| Kleur | Groen |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 5G Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.9 mm |
| Hoogte | 168.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 1080 x 2408 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Apple iPhone SE 2022 64GB 5G Zwart
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 67.3 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.3 mm |
| Hoogte | 138.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | Apple Lightning |
| Diagonaal | 4.7 inch |
| Resolutie | 1334 x 750 pixels |
| Schermtype | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 64GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Google Pixel 9 128GB 5G Zwart
Brand
| Merk |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 72 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.5 mm |
| Hoogte | 152.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie | 2424 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|



