Asus NUC 14 Essential Mill Canyon RNUC14MNK2500002
€ 228,99
Asus NUC 14 Essential Mill Canyon RNUC14MNK2500002
0 op winkel voorraad
7 op online voorraad
Beschrijving
De NUC 14 Essential Mill Canyon RNUC14MNK2500002 is een compact barebone mini-pc, bedoeld voor basisgebruik of lichte kantoorÂwerkzaamheden. De behuizing is klein en plat (mini-formaat), makkelijk te plaatsen op of onder een bureau.
– Hij is uitgerust met een Intel N-serie N250-processor (4 kernen, tot 3,8 GHz).
– Ondersteunt maximaal 16 GB DDR5-geheugen via één SO-DIMM-slot (4800 MHz).
– Voor opslag is er één M.2-slot (2280) voor SSD’s, met ondersteuning tot ongeveer 2 TB.
– Verder zijn er meerdere USB-poorten en een 2,5 Gbps RJ-45-netwerkpoort (LAN).
– Wordt geleverd zonder besturingssysteem, dus je moet zelf RAM, opslag, en OS toevoegen.
Specificaties
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 135mm |
|---|---|
| Hoogte | 36mm |
| Diepte | 115mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 1 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel N250 |
| Processorfamilie | Intel Processor N-series |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 1x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 1x |
| Thunderbolt | 0x |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 4x |
| USB Type C | 2x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Artikelnummer:
68431
Categorie: Mini PC's
Gerelateerde producten
Asus Cyber Canyon 90AR00R2-M00050
€ 385,99
SKU:
67744
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 3 100U |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus NUC 15 Pro Cyber Canyon 90AR00Q2-M00030
€ 449,99
SKU:
68436
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 5 210H |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Cyber Canyon 90AR00R2-M00080
€ 529,99
SKU:
67745
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 36.8mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 5 225H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus NUC 15 Pro Cyber Canyon RNUC15CRKC700002
€ 588,99
SKU:
68434
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 7 240H |
| Processorfamilie | Intel Core 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Cyber Canyon 90AR00R2-M00090
€ 649,99
SKU:
67746
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 36.8mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 7 255H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Cyber Canyon 90AR00Q2-M000A0
€ 652,99
SKU:
67762
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | NVMe + SATA 2.5 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 255H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Revel Canyon 90AR0072-M001P0
€ 670,99
SKU:
65971
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 144mm |
|---|---|
| Hoogte | 41mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | NVMe + SATA 2.5 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 155H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Cyber Canyon 90AR00P3-M00040
€ 838,99
SKU:
67764
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 144mm |
|---|---|
| Hoogte | 42mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zilver |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 7 255H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |










