Asus Cyber Canyon 90AR00P3-M00050
€ 930,99
Asus Cyber Canyon 90AR00P3-M00050
Een Asus Cyber Canyon 90AR00P3-M00050 Intel NUC (Next Unit of Computing) is een compacte, modulaire mini-pc ontwikkeld door Asus met de techniek van Intel. Het is ontworpen om krachtige prestaties te leveren in een zeer klein formaat, vaak niet groter dan een stapel cd-hoesjes. NUC’s worden veel gebruikt voor thuisgebruik, zakelijke toepassingen, mediacenters en zelfs als servers.
De Barebone NUC’s hebben meestal alleen een processor aan boord, voor het werkgeheugen, opslag en het besturingssysteem dient u zelf te zorgen. Deze zijn uiteraard mee te bestellen bij theglitch.nl in uw bestelling. Uiteraard kunnen wij dit alles voor u samenstellen zodat u direct thuis aan de slag kunt, de assemblage doen wij*!
Software en diensten
Windows 11, Microsoft Office en een antivirus pakket zijn dus ook bij The Glitch verkrijgbaar. Tevens kan je denken aan een Checked! abonnement, in Checked! zit standaard monitoring voor storingen en antivirus software. Zo ben je altijd voorzien van extra zekerheid en goede bescherming.
Kijk op https://theglitch.nl/checked/ welk abonnement er bij je past.
* Vraag de verkoper naar de assemblagekosten, dat kan ook per whatsapp op 0118-745820!
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 144mm |
|---|---|
| Hoogte | 42mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zilver |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 9 285H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Gerelateerde producten
Asus NUC 14 Essential Mill Canyon RNUC14MNK2500002
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 135mm |
|---|---|
| Hoogte | 36mm |
| Diepte | 115mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 1 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel N250 |
| Processorfamilie | Intel Processor N-series |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 1x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 1x |
| Thunderbolt | 0x |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 4x |
| USB Type C | 2x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I Zwart x7211E
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 174mm |
|---|---|
| Hoogte | 35.8 mm |
| Diepte | 108mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 1 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel UHD |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 |
| Processor | Intel Atom x7211E |
| Processorfamilie | Intel Atom series |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| USB 2.0 | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Revel Canyon 90AR0062-M00040
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 3 100U |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Cyber Canyon 90AR00R2-M00080
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 36.8mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 5 225H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Arena Canyon 90AR0031-M000E0
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 36.8mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR4 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core i7-1360P |
| Processorfamilie | Intel Core i7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | nvt |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Cyber Canyon 90AR00Q2-M00040
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 |
| Processor | Intel Core 7 240H |
| Processorfamilie | Intel Core 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Arena Canyon 90AR00C1-M000K0
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR4 |
| Aansturing opslag | NVMe + SATA 2.5 |
| Processor | Intel Core i7-1360P |
| Processorfamilie | Intel Core i7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | nvt |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Cyber Canyon 90AR00Q2-M000A0
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | NVMe + SATA 2.5 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 255H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |






















