Asus NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I Zwart x7211E
€ 367,99
Asus NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I Zwart x7211E
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Beschrijving
De ASUS NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I is een krachtige barebone-PC die is ontworpen voor robuuste omgevingen. Met een Intel Atom-processor, 2 cores en een snelheid van 3,20 GHz, biedt deze compacte eenheid voldoende prestaties voor veel alledaagse taken. Het toestel is uitgerust met 1 geheugenslot voor DDR5-geheugen en heeft 4 USB-poorten en 2 HDMI-uitgangen, waardoor het eenvoudig te integreren is in diverse toepassingen. Uiteraard is er WiFi / BT aan boord.
Specificaties
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 174mm |
|---|---|
| Hoogte | 35.8 mm |
| Diepte | 108mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 1 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel UHD |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 |
| Processor | Intel Atom x7211E |
| Processorfamilie | Intel Atom series |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| USB 2.0 | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Artikelnummer:
68437
Categorie: Mini PC's
Gerelateerde producten
Asus Cyber Canyon 90AR00R2-M00050
€ 385,99
SKU:
67744
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 3 100U |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Revel Canyon 90AR0062-M00040
€ 393,99
SKU:
65966
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 3 100U |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus NUC 14 Pro 90AR0072-M00040
€ 420,99
SKU:
90AR0072-M00040
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2x M.2 (PCI-e 4.0 x4), 1x SATA-600 |
| Processor | Intel Core 3 100U |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus NUC 15 Pro Cyber Canyon 90AR00Q2-M00030
€ 449,99
SKU:
68436
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 5 210H |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Revel Canyon 90AR0072-M000P0
€ 539,99
SKU:
65970
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 144mm |
|---|---|
| Hoogte | 41mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | NVMe + SATA 2.5 |
| Processor | Intel Core Ultra 5 125H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus NUC 15 Pro Cyber Canyon RNUC15CRKC700002
€ 588,99
SKU:
68434
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 7 240H |
| Processorfamilie | Intel Core 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Cyber Canyon 90AR00Q2-M00040
€ 620,99
SKU:
68435
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 |
| Processor | Intel Core 7 240H |
| Processorfamilie | Intel Core 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Cyber Canyon 90AR00R2-M00090
€ 649,99
SKU:
67746
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 36.8mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 7 255H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |














