Asus NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I Zwart x7211E
€ 367,99
Asus NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I Zwart x7211E
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Beschrijving
De ASUS NUC 13 Rugged BNUC13BRFA200B02I is een krachtige barebone-PC die is ontworpen voor robuuste omgevingen. Met een Intel Atom-processor, 2 cores en een snelheid van 3,20 GHz, biedt deze compacte eenheid voldoende prestaties voor veel alledaagse taken. Het toestel is uitgerust met 1 geheugenslot voor DDR5-geheugen en heeft 4 USB-poorten en 2 HDMI-uitgangen, waardoor het eenvoudig te integreren is in diverse toepassingen. Uiteraard is er WiFi / BT aan boord.
Specificaties
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 174mm |
|---|---|
| Hoogte | 35.8 mm |
| Diepte | 108mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 1 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel UHD |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 |
| Processor | Intel Atom x7211E |
| Processorfamilie | Intel Atom series |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 0x |
| USB 2.0 | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Artikelnummer:
68437
Categorie: Mini PC's
Gerelateerde producten
Asus Cyber Canyon 90AR00Q2-M00020
€ 391,99
SKU:
67760
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | NVMe + SATA 2.5 |
| Processor | Intel Core 3 100U |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus NUC 15 Pro Cyber Canyon 90AR00Q2-M00030
€ 449,99
SKU:
68436
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 5 210H |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Cyber Canyon 90AR00R2-M00080
€ 529,99
SKU:
67745
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 36.8mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 5 225H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus NUC 15 Pro Cyber Canyon RNUC15CRKC700002
€ 588,99
SKU:
68434
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 7 240H |
| Processorfamilie | Intel Core 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 0x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Arena Canyon 90AR00C1-M000K0
€ 626,99
SKU:
65965
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR4 |
| Aansturing opslag | NVMe + SATA 2.5 |
| Processor | Intel Core i7-1360P |
| Processorfamilie | Intel Core i7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | nvt |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Revel Canyon (zonder kabel) 90AR0062-M000B0
€ 642,99
SKU:
68949
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 7 155H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Cyber Canyon 90AR00R2-M00090
€ 649,99
SKU:
67746
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 36.8mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 7 255H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Cyber Canyon 90AR00P3-M00050
€ 930,99
SKU:
67765
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 144mm |
|---|---|
| Hoogte | 42mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zilver |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 9 285H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |














