Asus NUC 14 Pro 90AR0072-M00040
€ 420,99
Asus NUC 14 Pro 90AR0072-M00040
0 op winkel voorraad
16 op online voorraad
Beschrijving
Een Asus NUC 14 Pro 90AR0072-M00040 Intel NUC (Next Unit of Computing) is een compacte, modulaire mini-pc ontwikkeld door Asus met de techniek van Intel. Het is ontworpen om krachtige prestaties te leveren in een zeer klein formaat, vaak niet groter dan een stapel cd-hoesjes. NUC’s worden veel gebruikt voor thuisgebruik, zakelijke toepassingen, mediacenters en zelfs als servers.
De Barebone NUC’s hebben meestal alleen een processor aan boord, voor het werkgeheugen, opslag en het besturingssysteem dient u zelf te zorgen.
Specificaties
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2x M.2 (PCI-e 4.0 x4), 1x SATA-600 |
| Processor | Intel Core 3 100U |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Artikelnummer:
90AR0072-M00040
Categorie: Mini PC's
Gerelateerde producten
Asus NUC 14 Essential Mill Canyon RNUC14MNK2500002
€ 228,99
SKU:
68431
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 135mm |
|---|---|
| Hoogte | 36mm |
| Diepte | 115mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 1 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 1 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel N250 |
| Processorfamilie | Intel Processor N-series |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 1x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 1x |
| Thunderbolt | 0x |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 4x |
| USB Type C | 2x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Cyber Canyon 90AR00R2-M00050
€ 385,99
SKU:
67744
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 3 100U |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Revel Canyon 90AR0062-M00040
€ 393,99
SKU:
65966
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core 3 100U |
| Processorfamilie | Intel Core 3 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Revel Canyon 90AR0072-M000P0
€ 539,99
SKU:
65970
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 144mm |
|---|---|
| Hoogte | 41mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | NVMe + SATA 2.5 |
| Processor | Intel Core Ultra 5 125H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Cyber Canyon 90AR00P3-M00030
€ 625,99
SKU:
67763
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 144mm |
|---|---|
| Hoogte | 42mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zilver |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 5 225H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 5 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Revel Canyon (zonder kabel) 90AR0062-M000B0
€ 642,99
SKU:
68949
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 37mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 7 155H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | 0x |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
Asus Cyber Canyon 90AR00Q2-M000A0
€ 652,99
SKU:
67762
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 117mm |
|---|---|
| Hoogte | 54mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | NVMe + SATA 2.5 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 255H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.4 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Asus Revel+ Canyon 90AR0051-M000J0
€ 827,99
SKU:
66196
Brand
| Merk | Asus |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerk
| Breedte | 144mm |
|---|---|
| Hoogte | 41mm |
| Diepte | 112mm |
| Hoofdkleur | Zilver |
Specs
| Aantal geheugensloten | 2 x SO-DIMM |
|---|---|
| Videokaart | Intel Arc Graphics |
| Processor aanwezig | Ja |
| Type geheugen | DDR5 |
| Aansturing opslag | 2 x M.2 NVMe |
| Processor | Intel Core Ultra 9 185H |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
Connect
| Bluetooth aanwezig | Ja |
|---|---|
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Displayport | nvt |
| LAN | Ja |
| HDMI | 2x |
| Thunderbolt | 2x Type 4 |
| USB 2.0 | 1x |
| USB 3.0 | 3x |
| USB Type C | 1x |
| WiFi | Ja |
| Type WiFi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |








