Cooler Master
Resultaat 1–26 van de 40 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Cooler Master Force 500
€ 61,99
SKU:
45407
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 190 mm |
|---|---|
| Diepte | 491 mm |
| Hoogte | 426 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.4 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Cooler Master Elite NEX 700W
€ 64,99
SKU:
67461
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 700 W |
| Certificatie | 80 PLUS |
| ATX versie | 2.41 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 5x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 1x 4+4 pins EPS, 1x 8 pins EPS |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Cooler Master N200
€ 65,99
SKU:
45599
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 202 mm |
|---|---|
| Diepte | 445 mm |
| Hoogte | 378 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 35.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | 18 cm |
Cooler Master NR400 (without ODD)
€ 67,99
SKU:
57767
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 411 mm |
| Hoogte | 411 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.6 cm |
| Radiatorformaat boven | 140 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 280 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 34.6 cm |
| Maximale voedinggrootte | 32.5 cm |
Cooler Master MWE 550 BRONZE V3
€ 67,99
SKU:
67084
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 550 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Cooler Master Elite 300
€ 67,99
SKU:
63543
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 203.5 mm |
|---|---|
| Diepte | 413.5 mm |
| Hoogte | 425 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.55 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16 cm |
Cooler Master MasterBox 600 Lite Wit
€ 67,99
SKU:
65804
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 230 mm |
|---|---|
| Diepte | 474 mm |
| Hoogte | 481 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| Verlichting | Niet gespecificeerd |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 21 cm |
Cooler Master Elite 301 Lite
€ 67,99
SKU:
66440
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 203.50 mm |
|---|---|
| Diepte | 390 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.35 cm |
| Radiatorformaat boven | 280 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16 cm |
Cooler Master MasterBox 600 Lite Zwart
€ 70,99
SKU:
65803
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 230 mm |
|---|---|
| Diepte | 474 mm |
| Hoogte | 481 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 420 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 21 cm |
Cooler Master MasterBox MB600L V2
€ 71,99
SKU:
61793
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 204 mm |
|---|---|
| Diepte | 405.5 mm |
| Hoogte | 455.3 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.1 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 35 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16 cm |
Cooler Master MWE 650 BRONZE V3
€ 72,99
SKU:
67030
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| EPS aansluitingen | 0x |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Cooler Master CMP 320
€ 73,99
SKU:
65778
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 204 mm |
|---|---|
| Diepte | 445.5 mm |
| Hoogte | 425 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 1x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.35 cm |
| Radiatorformaat boven | 280 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 240 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | 16 cm |
Cooler Master Elite 500
€ 75,99
SKU:
65779
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 204 mm |
|---|---|
| Diepte | 466 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.3 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 40 cm |
| Maximale voedinggrootte | 18 cm |
Cooler Master MWE 750 BRONZE V3
€ 76,99
SKU:
67083
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Bronze |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Cooler Master MWE 650 GOLD V3
€ 76,99
SKU:
67463
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Vast |
| Vermogen | 650 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 3x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 2x 4+4 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Cooler Master MasterBox MB511 ARGB
€ 90,99
SKU:
59017
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 217 mm |
|---|---|
| Diepte | 496 mm |
| Hoogte | 469 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 18 cm |
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh White
€ 93,99
SKU:
65794
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 433 mm |
| Hoogte | 420.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart, Wit |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.6 cm |
| Radiatorformaat boven | 280 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 280 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 34.4 cm |
| Maximale voedinggrootte | 32.5 cm |
Cooler Master MasterBox TD300 Mesh
€ 97,99
SKU:
61860
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 433 mm |
| Hoogte | 420.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.6 cm |
| Radiatorformaat boven | 280 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 280 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 34.4 cm |
| Maximale voedinggrootte | 32.5 cm |
Load more products
Laden...