Cooler Master
Resultaat 27–40 van de 40 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Cooler Master Silencio S400
€ 98,99
SKU:
58211
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 418 mm |
| Hoogte | 408 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Small Form Factor |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.7 cm |
| Radiatorformaat boven | 140 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 140 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 31.9 cm |
| Maximale voedinggrootte | 32.5 cm |
Cooler Master MasterBox 520 Mesh Wit
€ 98,99
SKU:
65793
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 502 mm |
| Hoogte | 498 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 20 cm |
Cooler Master MasterBox 600 Wit
€ 101,99
SKU:
65801
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 230 mm |
|---|---|
| Diepte | 474 mm |
| Hoogte | 481 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 420 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 21 cm |
Cooler Master MWE Gold 750 V3 – ATX3.1
€ 104,99
SKU:
67466
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 750 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 1x 4+4 pins EPS, 1x 8 pins EPS |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Cooler Master MasterBox TD500 Mesh V2 Black
€ 114,99
SKU:
64187
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 499 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 41 cm |
| Maximale voedinggrootte | 20 cm |
Cooler Master Silencio S600
€ 116,99
SKU:
58212
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 209 mm |
|---|---|
| Diepte | 478 mm |
| Hoogte | 470.5 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 16.7 cm |
| Radiatorformaat boven | 140 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 280 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 39.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | 18 cm |
Cooler Master MWE Gold 1050 V2 ATX 3.1
€ 116,99
SKU:
67470
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 14.00 cm |
| Ingangsspanning | 230 V |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 1050 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 4x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 12x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 1x 4+4 pins EPS, 1x 8 pins EPS |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Cooler Master MWE Gold 850 V3 – ATX3.1
€ 118,99
SKU:
67467
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Hoofdkleur | Zwart |
|---|---|
| Diameter ventilator | 12.00 cm |
| Ingangsspanning | Niet gespecificeerd |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Gewicht | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | 86 mm |
| Bekabeling | Modulair |
| Vermogen | 850 W |
| Certificatie | 80 PLUS Gold |
| ATX versie | 3.10 |
| Formfactor | ATX |
Stekkers
| Molex aansluitingen | 2x |
|---|---|
| SATA aansluitingen | 6x |
| CPU aansluitingen | 0x |
| EPS aansluitingen | 4+4 pin en 8 pin |
| Moederbord aansluiting | 1x 20+4 pin ATX |
Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition
€ 248,99
SKU:
61790
Brand
| Merk | Cooler Master |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 242 mm |
|---|---|
| Diepte | 544 mm |
| Hoogte | 573 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 19.1 cm |
| Radiatorformaat boven | 360 mm |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | 20 cm |