Toont alle 5 resultatenGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Google Pixel 9 128GB 5G Zwart
€ 599,99
SKU:
14410
Brand
| Merk |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 72 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.5 mm |
| Hoogte | 152.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie | 2424 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Google Pixel 10 Pro 128GB zwart
€ 909,99
SKU:
14764
Brand
| Merk |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 72 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 152.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie | 2856 x 1280 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 16GB |
|---|