Samsung
Resultaat 105–130 van de 147 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Samsung Galaxy S25 Edge 256GB Zwart
€ 677,99
SKU:
14846
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.8 mm |
| Hoogte | 158.2 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro WiFi + 5G 128GB X356 Groen Enterprise Edition
€ 680,99
SKU:
14717
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 170.2 mm |
|---|---|
| Dikte | 10.2 mm |
| Lengte | 242.9 mm |
| Kleur | Groen |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.4 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 10.1 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 1920 x 1200 pixels |
| Paneel | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android 15 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy S25 FE 256GB Zwart
€ 685,99
SKU:
14830
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 76.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.4 mm |
| Hoogte | 161.3 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 128GB S931 5G Donkerblauw
€ 715,99
SKU:
14578
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Donkerblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 128GB S931 5G Lichtblauw
€ 715,99
SKU:
14579
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 128GB S931 Zwart
€ 715,99
SKU:
14743
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 256GB S931 5G Zilver
€ 765,99
SKU:
14581
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.2 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Zilver |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 256GB S931 5G Donkerblauw
€ 765,99
SKU:
14582
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Donkerblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy Tab S11 WiFi + 5G 128GB Grijs
€ 776,99
SKU:
14840
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 165.3 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.5 mm |
| Lengte | 253.8 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.4 |
|---|---|
| Mobiele data | Ja |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Dimensity 9400+ |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 11.0 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2560 x 1600 pixels |
| Paneel | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android 16 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy S26 256GB Zwart Enterprise Edition
€ 811,99
SKU:
15054
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 71.7 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.2 mm |
| Hoogte | 149.6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy Z Flip 7 FE 256GB Zwart
€ 818,99
SKU:
15043
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 71.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 6.9 mm |
| Hoogte | 165.1 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 2.4 inch |
| Resolutie | 2640 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 8GB |
|---|
Samsung X-820 Tab S10 Plus 256GB wifi grijs
€ 869,99
SKU:
14569
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 185.4 mm |
|---|---|
| Dikte | 5.6 mm |
| Lengte | 285.4 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oplader meegeleverd | Nee |
Aansl
| Bluetooth | 5.3 |
|---|---|
| Mobiele data | Nee |
| Wifi | 802.11ax |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Opslag uitbreidbaar | Ja |
Cpu
| Processor | MediaTek Dimensity 9300+ |
|---|
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Spec
| Scherm diagonaal | 12.4 inch |
|---|---|
| Scherm resolutie | 2800 x 1752 pixels |
| Paneel | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android 14 of hoger |
|---|
Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Lichtblauw
€ 952,99
SKU:
15031
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.3 mm |
| Hoogte | 158.4 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Zwart
€ 952,99
SKU:
15032
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.3 mm |
| Hoogte | 158.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Plus 256GB Paars
€ 952,99
SKU:
15033
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.3 mm |
| Hoogte | 158.4 mm |
| Kleur | Paars |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Grijs
€ 962,99
SKU:
14593
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Zwart
€ 962,99
SKU:
14594
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 256GB S938 5G Blauw
€ 962,99
SKU:
14596
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Blauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Odyssey G9 G91F (FG916EU) Curved Zwart
€ 967,99
SKU:
LS49FG916EUXEN
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 49.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 32:9 |
| Curved scherm | Ja |
| Refreshrate | 144 Hz |
| Resolutie | 5120 x 1440 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.5 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 45 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 2x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |
Load more products
Laden...