Samsung
Resultaat 131–147 van de 147 resultaten wordt getoondGesorteerd op prijs: laag naar hoog
Samsung Galaxy S26 Plus 512GB Wit
€ 1.004,99
SKU:
14944
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.3 mm |
| Hoogte | 158.4 mm |
| Kleur | Wit |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Plus 512GB Paars
€ 1.004,99
SKU:
14942
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.3 mm |
| Hoogte | 158.4 mm |
| Kleur | Paars |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Plus 512GB Zwart
€ 1.004,99
SKU:
14941
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.3 mm |
| Hoogte | 158.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Plus 512GB Lichtblauw
€ 1.004,99
SKU:
14943
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.8 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.3 mm |
| Hoogte | 158.4 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB Wit
€ 1.096,99
SKU:
14996
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 163.6 mm |
| Kleur | Wit |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB Paars
€ 1.096,99
SKU:
14997
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 163.6 mm |
| Kleur | Paars |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB Lichtblauw
€ 1.096,99
SKU:
14994
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 163.6 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Ultra 256GB Zwart
€ 1.096,99
SKU:
14995
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 163.6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB S938 5G Grijs
€ 1.151,99
SKU:
14600
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Grijs |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra 512GB S938 5G Blauw
€ 1.151,99
SKU:
14597
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.6 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Blauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 Ultra S938 512GB 5G Zwart
€ 1.151,99
SKU:
14598
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.6 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.2 mm |
| Hoogte | 162.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB Wit
€ 1.234,99
SKU:
14948
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 163.6 mm |
| Kleur | Wit |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB Lichtblauw
€ 1.234,99
SKU:
14947
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 163.6 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB Zwart
€ 1.234,99
SKU:
14945
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 163.6 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB Paars
€ 1.234,99
SKU:
14946
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 78.1 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 163.6 mm |
| Kleur | Paars |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.9 inch |
| Resolutie | 3120 x 1440 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy Z Fold 7 512GB Zwart
€ 1.723,99
SKU:
14741
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 158.4 mm |
|---|---|
| Dikte | 4.2 mm |
| Hoogte | 143.2 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 8 inch |
| Resolutie | 2184 x 1968 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 16 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 512GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Odyssey Neo G95NC Curved Zwart
€ 2.685,99
SKU:
LS57CG952NUXEN
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Pickup
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Scherm
| Diagonaal | 57.0 inch |
|---|---|
| Beeldverhouding | 32:9 |
| Curved scherm | Ja |
| Refreshrate | 240 Hz |
| Resolutie | 7680 x 2160 pixels |
| Responstijd | 1 ms |
| Type paneel | VA |
Energie
| Energiegebruik (standby) | 0.3 W |
|---|---|
| Energiegebruik (typisch) | 59 W |
Ergo
| In hoogte verstelbaar | Ja |
|---|---|
| VESA montage | 100 x 100 mm |
Aansl
| Aantal DisplayPort aansluitingen | 1x |
|---|---|
| Aantal DVI aansluitingen | 0x |
| Aantal HDMI aansluitingen | 3x |
| Aantal USB-C aansluitingen | 0x |
| Aantal VGA aansluitingen | 0x |
| Bevat USB Hub | Ja |