Antec Skeleton 240 ARGB
€ 91,99
Antec Skeleton 240 ARGB
0 op winkel voorraad
16 op online voorraad
Beschrijving
De Antec Skeleton 240 ARGB waterkoeler biedt een krachtige oplossing voor het koelen van verschillende Intel- en AMD-processors. Met een 240 mm radiator, twee 120 mm fans en ARGB-verlichting, is deze all-in-one waterkoeler een aantrekkelijke keuze voor gebruikers die op zoek zijn naar een effectieve koeling met een stijlvolle uitstraling.
Specificaties
Brand
| waterkoeling_brand | Antec |
|---|
Pickup
| waterkoeling_pickup_possible | Nee |
|---|
Specs
| Radiatorbreedte | 277 mm |
|---|---|
| Radiatorhoogte | 27 mm |
| Radiatordiepte | 120 mm |
| Aantal ventilatoren | 2 |
| Radiatorformaat | 240 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| AMD ondersteuning | AM4, AM5 |
| Type koeling | Waterkoeler |
Artikelnummer:
68951
Categorie: Waterkoeling










