Antec VSK-2000 U3
€ 69,99
Antec VSK-2000 U3
0 op winkel voorraad
200 op online voorraad
Beschrijving
Antec heeft met de VSK-2000 U3 een degelijke behuizing in de markt gezet. Je kunt genoeg uitbreiden maar dient wel met de volgende afmetingen rekening te houden, je videokaart mag niet langer zijn dan 20 cm (denk ook aan de hoogte), en de hoogte van je processorkoeler mag niet hoger zijn dan 6.5 cm. De andere afmetingen worden ook genoemd en doe er wijs aan om deze te controleren.
De moederborden die je in deze Antec VSK-2000 U3 kunt monteren zijn Micro-ATX, Mini-ITX.
Specificaties
Brand
| case_brand | Antec |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 338 mm |
|---|---|
| Diepte | 356 mm |
| Hoogte | 102 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Mini PC |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 6.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 20 cm |
| Maximale voedinggrootte | TFX |
Artikelnummer:
53769
Categorie: Behuizingen
Gerelateerde producten
Inter-Tech IT-3303 Hornet
€ 58,99
SKU:
88881340
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 210 mm |
|---|---|
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 455 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 30 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-5905
€ 60,99
SKU:
88881236
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 415 mm |
| Hoogte | 410 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 32 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Antec NX420
€ 64,99
SKU:
0-761345-81046-3
Brand
| case_brand | Antec |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 221 mm |
|---|---|
| Diepte | 416 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.5 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 33 cm |
| Maximale voedinggrootte | 35.5 cm |
Azza Prima 360 Zwart
€ 65,99
SKU:
CSAZ-360
Brand
| case_brand | Azza |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | Niet gespecificeerd |
|---|---|
| Diepte | Niet gespecificeerd |
| Hoogte | Niet gespecificeerd |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 31 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech IT-5916
€ 75,99
SKU:
88881316
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Nee |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Nee |
| Maximale koelerhoogte | 14.5 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 35.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Inter-Tech CXC2 Blue light
€ 81,99
SKU:
88881292
Brand
| case_brand | Inter-Tech |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 195 mm |
|---|---|
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 2x |
| USB 3.X-aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | Ja |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 15.5 cm |
| Radiatorformaat boven | Niet gespecificeerd |
| Radiatorformaat voorkant | Niet gespecificeerd |
| Maximale videokaartgrootte | 33.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
Sharkoon TG4M RGB
€ 95,99
SKU:
4044951034840
Brand
| case_brand | Sharkoon |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 200 mm |
|---|---|
| Diepte | 455 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Hoofdkleur | Zwart |
| Formfactor | ATX, E-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 0x |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Tower |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 16 cm |
| Radiatorformaat boven | nvt |
| Radiatorformaat voorkant | nvt |
| Maximale videokaartgrootte | 37.5 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |
be quiet! Pure Base 501 LX White
€ 125,99
SKU:
BGW79
Brand
| case_brand | be quiet! |
|---|
Direct
| case_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Breedte | 231 mm |
|---|---|
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 463 mm |
| Hoofdkleur | Wit |
| Formfactor | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| USB 2.X-aansluitingen | 0x |
| USB 3.X-aansluitingen | 2x USB 3.2 |
| USB-C aansluitingen | 1x USB 3.2 |
| Verlichting | aRGB |
| Type behuizing | Midi-Toren |
| Zijraam | Ja |
| Maximale koelerhoogte | 17.8 cm |
| Radiatorformaat boven | 240 mm |
| Radiatorformaat voorkant | 360 mm |
| Maximale videokaartgrootte | 36.8 cm |
| Maximale voedinggrootte | Niet gespecificeerd |





