Doro Leva E22 zwart
€ 107,99
Doro Leva E22 zwart
De Doro Leva E22 128MB in het zwart is een eenvoudige klapbare GSM die mooi duidelijkheid en comfort biedt. Je opent het toestel om te bellen, en klapt hem toe om op te hangen. Dit toestel wordt ook wel telefoon voor ouderen genoemd.
Het 2,8-inch (7,1 cm) scherm toont alles mooi overzichtelijk. Je luistert naar FM-radio, kiest een MP3-beltoon en gebruikt de handige agenda.
Verder maak je een snapshot via de camera met flitser. Het toestel ondersteunt 4G, bluetooth 5.0 en heeft een 3,5-mm-aansluiting voor je hoofdtelefoon.
Daarnaast plaats je een microSD-kaart tot 128 GB voor extra opslag. De IP54-bescherming maakt de telefoon spatbestendig. Tot slot laad je eenvoudig via USB-C, terwijl de vervangbare 1.150 mAh-batterij zorgt voor extra gemoedsrust.
Brand
| Merk | Doro |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 57 mm |
|---|---|
| Dikte | 21 mm |
| Hoogte | 108 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 2.8 inch |
| Resolutie | Onbekend |
| Schermtype | QVGA |
Software
| Besturingssoftware | Mocor OS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | Onbekend |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128MB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 64MB |
|---|
Gerelateerde producten
Samsung Galaxy A16 128GB A165 Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.9 mm |
| Hoogte | 164.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Samsung Galaxy A26 5G 128GB A266 Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 77.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.7 mm |
| Hoogte | 164 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 x 2340 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Samsung Galaxy Xcover 6 Pro 5G Zwart
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 79.9 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.9 mm |
| Hoogte | 168.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.6 inch |
| Resolutie | 1080 x 2408 pixels |
| Schermtype | LCD |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 12 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Apple iPhone SE 2022 64GB 5G Zwart
Brand
| Merk | Apple |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 67.3 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.3 mm |
| Hoogte | 138.4 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | Apple Lightning |
| Diagonaal | 4.7 inch |
| Resolutie | 1334 x 750 pixels |
| Schermtype | IPS-Retina |
Software
| Besturingssoftware | iOS |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 64GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 4GB |
|---|
Fairphone 5 128GB Zwart
Brand
| Merk | Fairphone |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 75.83 mm |
|---|---|
| Dikte | 9.6 mm |
| Hoogte | 161.60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.46 inch |
| Resolutie | 1224 x 2770 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Ja |
Ram
| Geheugencapaciteit | 6GB |
|---|
Google Pixel 9 128GB 5G Zwart
Brand
| Merk |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 72 mm |
|---|---|
| Dikte | 8.5 mm |
| Hoogte | 152.8 mm |
| Kleur | Zwart |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie | 2424 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 14 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 128GB S931 5G Lichtblauw
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.6 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 128GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|
Samsung Galaxy S25 256GB S931 5G Zilver
Brand
| Merk | Samsung |
|---|
Direct
| Direct af te halen | Nee |
|---|
Kenmerken
| Breedte | 70.5 mm |
|---|---|
| Dikte | 7.2 mm |
| Hoogte | 146.9 mm |
| Kleur | Zilver |
| Aansluiting | USB-C |
| Diagonaal | 6.2 inch |
| Resolutie | 2340 x 1080 pixels |
| Schermtype | OLED |
Software
| Besturingssoftware | Android |
|---|---|
| Versie besturingssoftware | 15 of hoger |
Opslag
| Opslagcapaciteit | 256GB |
|---|---|
| Inhoud | Nee |
Ram
| Geheugencapaciteit | 12GB |
|---|










