HP LaserJet M209d
€ 110,99
HP LaserJet M209d
0 op winkel voorraad
2 op online voorraad
Beschrijving
De HP LaserJet M209d is een compacte zwart-wit laserprinter speciaal ontworpen voor kleine kantoren en thuiswerkplekken. Met dubbelzijdig printen bespaart u papier en kosten. De printer biedt een printresolutie van 600 x 600 dpi voor scherpe, professionele documenten. Hij ondersteunt verschillende papierformaten van A4 tot A6 en beschikt over een invoerlade met capaciteit voor 150 vellen. Dankzij de tonerafzonderlijke tonerpatronen werkt deze printer efficiënt en kostenbesparend.
De hieronder genoemde toners zijn voor deze printer geschikt:
HP 135A (W1350A) toner zwart (origineel)
HP 135X (W1350X) toner zwart hoge capaciteit (origineel)
Specificaties
Brand
| printers_brand | HP |
|---|
Direct
| printers_direct_pickup | Nee |
|---|
Eigenschap
| Breedte | 355 mm |
|---|---|
| Diepte | 279.5 mm |
| Hoogte | 205 mm |
| All-in-One | Nee |
Aansl
| Bluetooth ondersteuning | Nee |
|---|---|
| LAN aansluiting | Nee |
| USB aansluiting | Ja |
| WiFi ondersteuning | Nee |
Artikelnummer:
69557
Categorie: Printers







