Lenovo ThinkCentre M70q G6 U5-225T 16GB 512GB W11P
€ 967,99
Lenovo ThinkCentre M70q G6 U5-225T 16GB 512GB W11P
0 op winkel voorraad
145 op online voorraad
Beschrijving
De ThinkCentre M70q G6 U5-225T is een compacte en krachtige mini-pc, ideaal voor zakelijk gebruik en efficiënte werkplekken. Dankzij de snelle Intel Core U5-processor, ruime opslag en soepele multitaskingprestaties werkt u moeiteloos met meerdere applicaties tegelijk. Het kleine formaat bespaart ruimte zonder in te leveren op kracht. Bij The Glitch bestelt u de ThinkCentre M70q G6 U5-225T eenvoudig online, met scherpe prijzen en snelle levering. Kies voor betrouwbaarheid, prestaties en flexibiliteit met deze krachtige desktopoplossing.
Specificaties
Brand
| desktop_brand | Lenovo |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core 5 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 90W |
| desktop_specs_maxgpulengte | nvt |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | nvtnvt |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 182.9 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 36.5 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 179 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Artikelnummer:
13A4000HRI-W11
Categorie: Desktops
Gerelateerde producten
RADERO PLUS R5-5500GT
€ 575,99
SKU:
PROMO-1-AMD-R5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board AMD Radeon |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 5 5th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 480GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 290 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Cloud Grey |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 175 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 191 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO PLUS i5-12400
€ 660,99
SKU:
PROMO-4-INTEL-I5
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 480GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 250 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 280 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
RADERO MAX i7-12700
€ 789,99
SKU:
PROMO-4-INTEL-I7
Brand
| desktop_brand | RADERO |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Ja |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i7 12th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 512GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | Niet gespecificeerd |
| desktop_specs_maxgpulengte | 250 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 140 mm140 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 280 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
Yours! Red Intel i5
€ 853,99
SKU:
YOURS-14-RED-W11
Brand
| desktop_brand | Yours! |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 350 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 135mm135mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 350 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 360mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 170 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U7
€ 1.100,99
SKU:
TG1764594779
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 7 265 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 500GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 319 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 418 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 408 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i5
€ 1.160,99
SKU:
TG1774874717
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i5 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 550W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 368 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 450 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 463 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI HOME EN OFFICE AI U9
€ 1.364,99
SKU:
TG1764594788
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core Ultra 9 285 |
| Geheugencapaciteit | 16GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 500GB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 500W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 319 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 167 mm167 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 418 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 408 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 210 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|
ZEMI BUSINESS i9
€ 1.837,99
SKU:
TG1774874741
Brand
| desktop_brand | ZEMI |
|---|
Direct
| desktop_direct_pickup | Nee |
|---|
Specs
| Grafische chip | On-board Intel Graphics |
|---|---|
| Processor | Intel Core i9 14th gen |
| Geheugencapaciteit | 32GB |
| Besturingssoftware versie | Windows 11 |
| desktop_specs_opslag | 1TB NVMe SSD |
| desktop_specs_voeding | 550W |
| desktop_specs_maxgpulengte | 368 mm |
| desktop_specs_maxkoelerhoogte | 178 mm178 mm |
Uiterlijk
| desktop_uiterlijk_verlichting | Nee |
|---|---|
| desktop_uiterlijk_kleur | Zwart |
Afmetingen
| desktop_afmetingen_diepte | 450 mm |
|---|---|
| desktop_afmetingen_hoogte | 463 mm |
| desktop_afmetingen_breedte | 231 mm |
Verkoopstaat
| desktop_verkoopstaat_nieuw | Ja |
|---|




